مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون | Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

انیمیشن مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون یک فیلم رزمی انیمیشنی برای رده‌ی سنی بزرگسال است. تماشای این انیمیشن به دلیل محتوای خشونت بارش برای همه مناسب نیست. این انیمیشن برگرفته از مجموعه بازی‌های مورتال کمبت است. بازی Mortal Kombat در فهرست محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی دنیا قرار دارد. اولین نسخه‌ی این بازی سال 1992 منتشر شد و از آن زمان نسخه‌های بعدی با حفظ شخصیت‌های قبلی و اضافه کردن شخصیت‌های جدید و با گرافیکی بهتر از قبل به بازار عرضه شدند.

شخصیت‌های این بازی محبوب خیلی زود وارد دنیای فیلم و سینما شدند. اولین فیلمی که از آنها ساخته شد، با همان نام بازی و سال 1995 بود. 2 سال بعد فیلمی با عنوان مورتال کمبت: نابودی اکران شد. علاوه بر آنها سریالی 22 قسمتی هم از این بازی ساخته شده است. و البته جدیدترین اثر برگرفته از این بازی، انیمیشن جدید مورتال کمبت: انتقام اسکورپین محصول سال 2020 است. این انیمیشن اکشن و ماجراجویانه، کاری مشترک از برادران وارنر ، DC Entertainment و Midway Games است.

در انیمیشن مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون داستان از این قرار است که خانواده‌ی «هانزو هاساشی» که از نینجاهای قبیله‌ی شیرای ریو است، به طرز فجیعی کشته می‌شوند و خودش به قلمروی دنیای زیرین برده می‌شود. او به نحوی با دخالت «شائو کان» موفق می‌شود خود را دوباره به زمین برگرداند. سپس او با نام اسکورپیون در مسابقات مورتال کمبت یا همان نبرد فناپذیران شرکت می‌کند. اما او فقط یه هدف دارد: انتقام! تماشای این انیمیشن جذاب را از دست ندهید.

نسخه‌ی بلوری این انیمیشن 17 آوریل 2020 در آمریکا منتشر شده است. تریلر انیمیشن مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge را می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود این انیمیشن با دوبله فارسی به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز قرار خواهد گرفت.

 

اگر به تماشای دیگر انیمیشن های 2020 هم علاقه‌مندید می‌توانید انیمیشن هایی مانند ناجیان اژدهاسوار : راز موسیقی اژدر ، دانشگاه جادویی، انیمیشن شمال حقیقی ، غارنشینان 2، جزیره لاروا و ... را نیز با بالاترین کیفیت در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تصاویر فیلم