مدرسه کرانستون : منطقه هیولا | Cranston Academy: Monster Zone
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن مدرسه کرانستون : منطقه هیولا Cranston Academy: Monster Zone

انیمیشن مدرسه کرانستون : منطقه هیولا یک انیمیشن کمدی-ترسناک محصولی از کانادا، بریتانیا و مکزیک است. این انیمیشن در Ánima Estudios تولید شده است. این انیمیشن قرار بود 1 نوامبر 2019 پخش شود اما اکران آن به تعویق افتاد و 12 مارس 2020 در پرتغال به روی پرده‌‌ی نمایش رفت.

در انیمیشن مدرسه کرانستون : منطقه هیولا ماجرا از این قرار است که پسری به نام «دنی» در مدرسه‌اش شاگرد اول و نابغه است اما کسی به او توجه نمی‌کند. او تنها 15 سال دارد اما برای پروژه‌های مدرسه‌اش، اختراعات خودش را می‌برد. البته در نهایت مورد بی توجهی معلم و زورگویی و قلدری همکلاسی‌هایش قرار می‌گیرد. این اوضاع ادامه دارد تا اینکه خانم «ایوانس» مدیر آکادمی کرانستون به دنی پیشنهاد می‌دهد تا با پذیرفتن بورس کامل تحصیلی به آنجا برود. خانم ایوانس توضیح می‌دهد که کرانستون یک مدرسه‌ی محرمانه شبانه روزی مخصوص نابغه‌ها است.

در ادامه‌ی انیمیشن مدرسه کرانستون : منطقه هیولا ، دنی با کمال میل قبول می‌کند به آن مدرسه شبانه روزی برود. صبح روز بعد، یک اتومبیل لوکس به عنوان سرویس مدرسه دنی را به آنجا می‌برد. محیط آنجا با مدرسه‌ دنی کاملا فرق دارد و آنجا پر است از کسانی که شبیه او هستند. او خیلی زود در آنجا دوست پیدا می‌کند، دوستی که رقیب اصلی او محسوب می‌شود. همه چیز خوب است تا اینکه دنی به صورت اتفاقی باعث ورود هیولاها از بعد پنجم به مدرسه می‌شود. حالا او باید با کمک دوست و رقیبش «لیز» هیولاها را به جایی که به آن تعلق دارند برگرداند...

تریلر انیمیشن مدرسه کرانستون : منطقه هیولا Cranston Academy: Monster Zone را می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود این انیمیشن با دوبله فارسی به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور قرار خواهد گرفت. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

ضمن آن که می‌توانید جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی 2020 مانند جزیره لاروا ، داستان جینجر، شمال حقیقی ، سه خرس کله پوک، ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر و ... را نیز با بالاترین کیفیت در وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید.

تصاویر فیلم