دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان | Deathstroke: Knights & Dragons
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان Deathstroke Knights & Dragons: The Movie

انیمیشن دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان اثری اکشن و ابرقهرمانی است که بر اساس سریالی انیمیشنی با همین نام ساخته شده است. سریال دث استروک محصولی از کمپانی برادران وارنر است و از CW Seed پخش می‌شود. دث استروک در واقع یک ابر شرور در دنیای کمیک دی‌سی است. نام اصلی او «اسلید ویلسون» است. او یک مزدور و آدم کش حرفه‌ای است و معمولا در برابر قهرمان‌های DC Universe مثل تایتان‌های نوجوان یا بتمن قرار می‌گیرد. البته این انیمیشن سینمایی داستان خودِ او را به تصویر کشیده است.

در انیمیشن دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان می‌بینیم که اسلید در گذشته در ارتش خدمت می‌کرد تا اینکه بعد از یک آسیب دیدگی شدید، در بیمارستان دارویی روی او تست شد. بدنش تغییر کرد و توانایی خود درمانی پیدا کرد. او که از قبل زیر نظر افسر «ادلاین کین» که بعدها با او ازدواج کرد، آموزش دیده بود، شروع به تمرین‌های سخت فیزیکی کرد. اسلید به تدریج متوجه تغییراتش شد. او بی اندازه چابک شده بود و قدرت و مهارت‌های رزمی‌اش به طرز شگفت انگیزی زیاد شد.

اسلید ویلسون، در ادامه‌ی انیمیشن دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان با ادلاین ازدواج کرد و صاحب پسری به نام جوزف شد. او به خانواده‌اش گفت که تاجر است اما در واقع مزدوری شد که مثل یک ماشین کشتار عمل می‌کرد. تا اینکه یک شب پسر اسلید گروگان گرفته شد...

انیمیشن دث استروک برای گروه سنی بالای 13 سال تهیه شده است. این انیمیشن 4 آگوست 2020 به صورت DVD منتشر شده و امتیاز خوبی از تماشاگران دریافت کرده است. تریلر انیمیشن انیمیشن دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان Deathstroke Knights & Dragons: The Movie را می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود انیمیشن دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور قرار خواهد گرفت.

ضمن آن که می‌توانید جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی 2020 مانند جزیره لاروا ، داستان جینجر، شمال حقیقی ، سه خرس کله پوک، ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر و ... را نیز با بالاترین کیفیت در وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید.

تصاویر فیلم