شمال حقیقی | True North
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن شمال حقیقی True North

انیمیشن شمال حقیقی محصولی از کمپانی Sumimasen Pte. Ltd. است. این انیمیشن 15 ژوئن 2020 در فستیوال بین المللی انیمیشن Annecy اکران شد و امتیاز خوبی از منتقدان دریافت کرد. انیمیشن شمال حقیقی مناسب برای رده‌ی سنی بالای 13 سال است و در آن به اتفاقات تلخ اردوگاه‌های کار اجباری در کره شمالی پرداخته شده است.

داستان انیمیشن شمال حقیقی در یک مراسم از زبان مرد جوانی گفته می‌شود. او با این جمله شروع می‌کند که 12 سال پیش از کشورم جمهوری خلق دموکراتیک کره یا همان کره شمالی روی برگرداندم به امید اینکه روزی بتوانم داستان مردمم را برای همه تعریف کنم. ماجرا از پیونگ یانگ در سال 1995 شروع می‌شود. پسر بچه‌ای به نام یوهان با پدر، مادر و خواهر کوچکترش می‌هی زندگی می‌کند. زندگی آنها مثل همه‌ی مردم زیر ذره بین است و تلاش همه این است که دست از پا خطا نکنند. در این شرایط پدر یوهان به صورت پنهانی به خانواده‌ای که جانشان در خطر است کمک می‌کند.

در ادامه‌ی انیمیشن شمال حقیقی خواهید دید که یک روز پدر یوهان دیگر از محل کارش به خانه برنمی‌گردد. مادرش نگران است و سعی می‌کند او را پیدا کند. تا اینکه یک شب ماموران امنیتی به خانه‌ی آنها می‌آیند و یوهان، مادر و خواهرش را به عنوان زندانی به اردوگاه کار بیرون شهر می‌برند. جایی که مردم تا حد مرگ کار می‌کنند و برای یک وعده غذا به جان هم می‌افتند. یوهان در معدن مشغول می‌شود و می‌هی و مادرش کار روی زمین کشاورزی را شروع می‌کنند. این تازه اول ماجرا است چون یوهان تحمل زورگویی‌های زندانبان‌ها را ندارد. در ادامه چه خواهد شد؟ تماشای این انیمیشن را از دست ندهید.

ضمن آن که می‌توانید انیمیشن های جدید سال 2020 مانند نورم از قطب شمال : تعطیلات خانوادگی ، ویلوبی ها، سه خرس کله پوک ، خانواده پاگنده، الفکین ها: پخت و پز متفاوت ، متصل، داستان جینجر ، نبض جنگل، انیمیشن درخت آرزوها و ... را نیز در وب سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

تریلر انیمیشن شمال حقیقی True North را از هم اکنون می‌توانید در ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود این انیمیشن با دوبله فارسی به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز قرار خواهد گرفت.

تصاویر فیلم