ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر | Dragons: Rescue Riders: Secrets of the Songwing
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر

انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر یک انیمیشن کمدی و ماجراجویانه است این انیمیشن محصولی از کمپانی DreamWorks Animation است و 24 جولای 2020 در قالب یک فیلم تلویزیونی پخش شده است. این انیمیشن برگرفته از سریال ناجیان اژدها سوار Dragons: Rescue Riders است. خودِ این سریال جزو مجموعه‌ی مربی اژدها است و از Netflix پخش شده است. داستان درباره‌ی یک خواهر و برادر دوقلو به نام‌های «لیلا» و «داک» است. آنها توسط چند اژدها بزرگ شدند و یک توانایی ویژه در برقراری ارتباط با آنها دارند.

در انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر ماجرا از این قرار است که لیلا تغییر عجیبی در یکی از اژدها کوچولوها می‌بیند. آگرو کوچولو رنگ چشمانش عوض شده و طوری رفتار می‌کند انگار ذهنش توسط یک نفر دیگر کنترل می‌شود. لیلا سوار بر اژدهایش یعنی «سامر» می‌شود و آگرو را دنبال می‌کند. آنها به یک جزیره می‌رسند که در آن یک موسیق-اژدهای رنگارنگ به نام «ملودیا» اداره آنجا را به عهده دارد. او با خواندن و موسیقی کنترل ذهن اژدهایان را به دست گرفته است و آنها را وادار کرده که با او بخوانند و در کنارش بمانند.

لیلا و داک که برای وضعیت آگرو و بقیه نگران هستند نقشه می‌کشند هرطور شده آنها را از دست ملودیا نجات دهند. عملی کردن نقشه بدون کمک گرفتن از اژدهایشان سخت است و از طرفی بردن اژدها در نزدیکی ملودیا ممکن است آنها را هیپنوتیزم کند. آنها چطور می‌توانند به دوستانشان کمک کنند؟ تماشای این انیمیشن را از دست ندهید.

تریلر انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر Dragons: Rescue Riders: Secrets of the Songwing را می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین لینک دانلود انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر با دوبله فارسی به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور قرار خواهد گرفت.

ما در وب سایت ویزور ده ها انیمیشن دوبله فارسی جدید 2020 از جمله انیمیشن درخت آرزوها ، ویلوبی ها، داستان جینجر ، سوپرمن: مرد فردا، الفکین ها: پخت و پز متفاوت ، غارنشینان 2 ، نورم از قطب شمال: تعطیلات خانوادگی ، بی باک، سه خرس کله پوک و ... را نیز در دسترس شما علاقمندان گرامی قرار داده‌ایم و امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

تصاویر فیلم