داستان جینجر | Ginger's Tale
سینمایی مدت زمان: 2 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن داستان جینجر Ginger's Tale

انیمیشن داستان جینجر یک اثر فانتزی از کمپانی Vverh است. این انیمیشن روسی، اولین بار در فستیوال بین المللی انیمیشن Annecy که هر ساله در فرانسه برگزار می‌شود، اکران شد. سپس در فستیوال فیلم شانگهای نمایش داده شد. اما در هر دو فستیوال تنها در میان نامزدهای بهترین عنوان انیمیشنی ماند و جایزه‌ای دریافت نکرد. البته منتقدان به آن امتیاز نسبتا خوبی دادند و این انیمیشن را یادآور آثار کلاسیک دیزنی دانستند.

انیمیشن داستان جینجر ، ماجرای دختر شجاع و خوش قلبی به نام جینجر و دوستانش را نشان می‌دهد. جینجر دختری زیبا با موهای قرمز است که با پدربزرگش زندگی می‌کند. او همیشه در حال شیطنت و بازیگوشی است و دوست دارد عضو تیم ناجی‌های آتش‌نشان بشود. او 4 دوست دارد صمیمی دارد که با هم بزرگ شده‌اند. 3 نفر از آنها خیاط، کلاه دوز و کفاش شدند و در کارشان بسیار موفق هستند و یک نفر دیگر که از بقیه به جینجر نزدیک‌تر است، سفالگر است. نام او پاتر است و جینجر را خیلی دوست دارد.

پاتر برای موفق شدن در کارش تلاش زیادی می‌کند اما معمولا ناموفق است و همین باعث شده که زندگی فقیرانه‌ای داشته باشد. یک روز او در کنار رودخانه یک کیسه کوچک پیدا می‌کند که درونش سنگ چخماق است. سنگ‌هایی جادویی که با بر هم زدن آنها دود و آتش بزرگی تولید می‌شود. اما این همه ماجرا نیست. در میان دودها، سکه هم تولید می‌شود. شانس به پاتر رو آورده چون او خیلی زود پولدار می‌شود. اما یک مساله وجود دارد. اینکه سنگ متعلق به یک جادوگر است. جادوگر و دستیارش چند سال است که سنگ را گم کرده‌ بودند و حالا با دیدن دود و آتش دوباره جای آن را پیدا کردند.

آیا پاتر با پولش می‌تواند دل جینجر را به دست بیاورد؟ آیا جادوگر پاتر را به دردسر می‌اندازد؟ چه کمکی از جینجر بر می‌آید؟ برای گرفتن پاسخ این سوالات، تماشای انیمیشن داستان جینجر را از دست ندهید. شما می‌توانید علاوه بر این انیمیشن، ده ها انیمیشن دوبله فارسی جدید سال 2020 از جمله انیمیشن به سوی خانه ، به پیش، انیمیشن بی باک ، دانشگاه جادویی، فینیس و فرب کندیس در برابر جهان و ... را نیز با بالاترین کیفیت در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تریلر انیمیشن داستان جینجر Ginger's Tale نیز از هم‌اکنون در ویزور کیدز در دسترس شما عزیزان قرار دارد. لینک دانلود این انیمیشن با دوبله فارسی به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور قرار خواهد گرفت.

تصاویر فیلم