نورم از قطب شمال: تعطیلات خانوادگی | Norm of the North: Family Vacation
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن نورم از قطب شمال: تعطیلات خانوادگی Norm of the North: Family Vacation

دانلود انیمیشن نورم از شمال 2020

انیمیشن نورم از قطب شمال: تعطیلات خانوادگی چهارمین قسمت از مجموعه نورم از قطب شمال است که اولین قسمت آن در فوریه 2016 پخش شد. این انیمیشن کمدی و ماجراجویانه محصوای از کمپانی  Assemblage و Dream Factory Group است و در ادامه‌ ماجراهای نورم ساخته شده است. نورم، یک خرس قطبی است که می‌تواند با انسان‌ها صحبت کند. در ابتدا او از داشتن این قابلیت ناراحت بود اما به تدریج که از توانایی‌اش برای حفظ قطب شمال بهره می‌گیرد، آن را مفید و موثر می‌بیند.

در این قسمت از انیمیشن نورم از قطب شمال: تعطیلات خانوادگی یا همان نورم از قطب شمال 4 ، نورم تاج به سرش گذاشته و پادشاه قطب شده است. اما بیشتر به فکر تفریح و استراحت کردن است. یک شب تاج او دزدیده می‌شود. در ابتدا این اتفاق زیاد برایش مهم نیست چون آن را فقط یک نماد می‌داند اما بعد متوجه می‌شود که اگر در زمان فستیوال زمستانی پادشاه قطب تاج را نداشته باشد تا روی برج یخی بگذارد، یک زمستان سخت و طولانی را در پیش خواهند داشت.

در ادامه‌ انیمیشن نورم از قطب شمال : تعطیلات خانوادگی ، نورم یک رد اسکی را تا لب آب می‌بیند. یک وال به او می‌گوید که شب قبل یک کشتی عجیب در آنجا دیده است و ظاهرا این کشتی به سمت چین در حرکت است. نورم که نمی‌تواند به خانواده‌اش درباره‌ی این سفر دروغ بگوید با همسر و 3 فرزندش و چند دوست، راهی چین می‌شود. او در جستجوی تاجش است اما خانواده‌اش تصور می‌کنند که به یک تعطیلات خانوادگی می‌روند...

ما در وب سایت ویزور جدیدترین انیمیشن های 2020 مانند به سوی خانه ، اسکوب، انیمیشن درخت آرزوها ، ویلوبی ها، ایوان بی نظیر و ... را با دوبله فارسی و کیفیت بالا در دسترس شما علاقمندان گرامی قرار داده‌ایم که امیدواریم از تماشای آن‌ها نیز لذت ببرید.

تریلر انیمیشن نورم از قطب شمال: تعطیلات خانوادگی Norm of the North: Family Vacation را می‌توانید هم اکنون از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود نورم از قطب شمال: تعطیلات خانوادگی با دوبله فارسی به زودی در ویزور قرار خواهد گرفت.

تصاویر فیلم

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.