ایوان بی نظیر | The One and Only Ivan
سینمایی مدت زمان: 2 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود فیلم ایوان بی نظیر The One and Only Ivan

دانلود انیمیشن ایوان مشهور

ایوان بی نظیر یا ایوان مشهور یک فیلم فانتزی است که بر اساس کتابی با همین نام از نویسنده‌ی آمریکایی «کاترین اپلگیت» ساخته شده است. داستان این کتاب کودکانه، برگرفته از زندگی واقعی گوریلی به نام «ایوان» است. صداپیشه‌های این فیلم، «سم راکول»، «آنجلینا جولی»، «هلن میرن» و «دنی دویتو» هستند و بازیگرانی مثل «برایان کرانستون» و «رامون رودریگز» در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

ایده ساخت فیلم ایوان مشهور در سال 2014 مطرح شد و 2 سال صرف مراحل پیش تولید شد. سپس بین سال‌های 2017 تا 2018 بازیگران این فیلم مشخص شدند و فیلمبرداری ایوان بی نظیر، تابستان 2018 در فلوریدا آغاز شد. در نهایت، این فیلم 21 آگوست 2020 توسط Disney+ منتشر شد. این اثر کمدی و ماجراجویانه نقدهای گوناگونی از مثبت تا منفی دریافت کرد اما امتیاز خوبی از تماشاگران گرفت.

در فیلم ایوان بی نظیر ، ایوان یک Western lowland gorilla یا به اختصار همان گوریل غربی است که در یک مرکز خرید در قفس زندگی می‌کند. صاحب او مردی به نام «مک» است که سال‌ها است با همسرش از او نگهداری می‌کنند. در کنار ایوان، حیوانات دیگری هم هستند: یک فیل آفریقایی باهوش به نام «استلا»، یک سگ پودل لوس به نام «اسنیکرز»، یک مرغ شجاع و جسور به نام «هنریتا»، یک خرگوش بامزه به نام «مورفی»، یک شیر دریایی پارانوئید به نام «فرانکی» و یک طوطی پرحرف به نام «تلما».

زندگی آنها یک روال عادی را طی می‌کند تا اینکه یک بچه فیل به نام «روبی» به جمع آنها اضافه می‌شود. استلا با وجود نقص و بیماری که دارد از روبی به خوبی نگهداری می‌کند. قبل از مرگ، استلا از ایوان خواهش می‌کند که هرطور شده روبی را از این زندگی نجات بدهد و به یک باغ وحش خوب ببرد تا بتواند زندگی بهتری داشته باشد. ایوان کمی بعد از یک ترفند برای نجات خودش و بقیه استفاده می‌کند. ادامه‌ی این داستان جذاب را در فیلم ایوان بی نظیر تماشا کنید.

ضمن آن که علاوه بر دانلود فیلم انیمیشن ایوان مشهور ، جدیدترین انیمیشن های دنیا مانند انیمیشن نبض جنگل ، به پیش، غارنشینان 2 ، ویلوبی ها، انیمیشن اژدهای آرزوها ، بچه رئیس، انیمیشن بی باک و... را می‌توانید با کیفیت بالا در وب سایت ویزور تماشا کنید.

 تریلر فیلم ایوان بی نظیر The One and Only Ivan را هم اکنون می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود فیلم ایوان بی نظیر The One and Only Ivan با دوبله فارسی به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزرو قرار خواهد گرفت.

تصاویر فیلم

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.