غارنشینان 2 | The Croods: A New Age
سینمایی مدت زمان: 3 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن غارنشینان 2 The Croods: A New Age

دانلود انیمیشن the croods 2

انیمیشن غارنشینان 2 با نام دیگر انیمیشن غارنشینان: یک عصر جدید یک اثر کمدی و ماجراجویانه است. این انیمیشن محصولی از کمپانی DreamWorks Animation است و قرار است کمپانی Universal Pictures آن را پخش کند. این انیمیشن آمریکایی دنباله‌‎ی The Croods است که سال 2013 اکران شد و نه تنها بازخوردهای خوبی از مردم گرفت بلکه نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال هم شد. هر چند جایزه را به رقیبش انیمیشن فروزن Frozen واگذار کرد.

در قسمت قبل یعنی انیمیشن غارنشینان 1 دیدیم که خانواده‌ی غارنشینان که متشکل از دختری به نام «ایپ»، پدر، مادر، خواهر، برادر و مادربزرگش است، همگی در یک غار کوچک زندگی می‌کردند. با وقوع زلزله و ریزش کوه این خانواده که هیچ‌وقت بیشتر از چند متر از غارشان دور نشده بودند، مجبور به نقل مکان شدند. آنها پا به دنیایی عجیب گذاشتند و در این راه با پسری به نام «گای» همسفر شدند. در نهایت خانواده کرود محل جدیدی برای زندگی پیدا کردند و با سبکی جدید زندگی خود را بیرون از غار شروع کردند.

در این قسمت با عنوان انیمیشن غارنشینان 2 همان شخصیت‌های قبلی با داستانی جدید برگشته‌اند. آنها با کمک گای در حال اکتشاف دنیای جدید هستند که به خانواده‌ی بِتِرمنز Bettermans (به معنای آدم‌های بهتر) بر می‌خورند. شکل ظاهری و سبک زندگی خانواده‌ی بترمنز با خانواده‌ی کرود متفاوت است. اتفاقات بامزه و چالش‌های جدیدی در راه است پس تماشای دانلود انیمیشن the croods 2 را از دست ندهید.

انیمیشن غارنشینان 2 قرار است 25 نوامبر 2020 مصادف یا 5 آذر 1399 در سینماهای آمریکا اکران شود. تریلر انیمیشن غارنشینان 2 The Croods: A New Age را می‌توانید در وب سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. همچنین لینک دانلود انیمیشن غارنشینان 2 The Croods با دوبله فارسی بعد از اکران در ویزور قرار خواهد گرفت.

علاوه بر دانلود انیمیشن the croods 2 از دیگر انیمیشن های سال 2020 که می‌توانید در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید، می‌توان به لگو شزم جادو و هیولاها ، انیمیشن به پیش، انیمیشن درخت آرزوها ، اسکوب، خانواده پاگنده و... اشاره کرد. نظرات خود را پس از دیدن انیمیشن ها با ما در میان بگذارید.

تریلر انیمیشن غارنشینان 2 The Croods: A New Age را از هم اکنون می‌توانید در وب سایت ویزور تماشا کنید.