اوگی و سوسک ها | Oggy and the Cockroaches
سریال ها مدت زمان: 0 دقیقه سال تولید: 1998

دانلود سریال انیمیشنی اوگی و سوسک ها Oggy and the Cockroaches

دانلود کارتون اوگی و سوسک ها

انیمیشن اوگی و سوسک ها یک انیمیشن سریالی کمدی محصول کشور فرانسه است. 2 فصل اول این سریال انیمیشنی را کمپانی Gaumont Multimedia و بقیه را Xilam Animation تولید کرده است. این انیمیشن کمدی که در آن دیالوگی رد و بدل نمی‌شود، برای کودکان ساخته شده است اما مخاطبان زیادی هم در بین بزرگسالان دارد. به طور کلی این سریال امتیاز خوبی از تماشاگران گرفته است و در 18 کشور دنیا نمایش داده شده است.

شخصیت اصلی انیمیشن اوگی و سوسک ها همان طور که از اسم آن مشخص است، «اوگی» است. اوگی، گربه‌ای آبی رنگ است که همه‌ی تلاشش را می‌کند تا در آرامش زندگی کند. او بیشتر وقتش را در حال تماشای تلویزیون یا آشپزی کردن است. بقیه‌ی وقتش هم به سر و کله زدن با سوسک‌ها می‌گذرد. آنها مثل کارتون تام و جری دائما در حال موش و گربه بازی هستند. در خانه‌ی اوگی 3 سوسک بلا زندگی می‌کنند. زبل‌ترین آنها، «جویی» است که سر بنفش و بدن صورتی دارد، دیگری «مارکی» است که از بقیه قد بلندتر است و بدنی خاکستری و سری سبز رنگ دارد و بالاخره سومی که از بقیه تپل‌تر است، «دی دی» نام دارد. او بدنی آبی و سری نارنجی دارد. اوگی خوشحال‌ترین گربه‌ی روی زمین بود اگر این سوسک‌ها را در خانه‌اش نداشت.

از دیگر شخصیت‌های داستان، پسرعموی اوگی یعنی «جک» است. جک گربه‌ای سبز رنگ است. او برعکس اوگی خشن و عصبی است و معمولا سوژه‌ی خوبی برای سوسک‌ها است. در هر قسمت از این انیمیشن کمدی شاهد اذیت و آزار رساندن سوسک‌ها به اوگی و بقیه هستیم. البته گاهی هم اوگی پیروز میدان می‌شود و حساب سوسک‌ها را می‌رسد. سریال انیمیشن اوگی و سوسک ها Oggy and the Cockroaches را هم اکنون می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در کنار تماشای این انیمیشن جذاب و دوست داشتنی دیگر انیمیشن های روز دنیا از جمله لگو شزم جادو و هیولاها ، متصل، درخت آرزوها ، ویلوبی ها، اژدهای آرزوها و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.