زندگی چراغی | Lamp Life
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 7 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن داستان اسباب بازی – زندگی چراغی Lamp Life

انیمیشن زندگی چراغی یک انیمیشن کوتاه در ادامه‌ی اتفاقات انیمیشن داستان اسباب بازی 4 است. این انیمیشن کوتاه در ژانویه 2020 منتشر شد. اسباب‌بازی‌ها از قسمت اول این انیمیشن تا به امروز زندگی پر چالشی داشتند. در ابتدا آنها متعلق به «اندی» بودند که این دوران طلایی آنها بود. بعد از مدتی تعدادی فراموش شدند یا در حراجی فروخته شدند. وقتی اندی بزرگ شد و زمان آن رسید که برای رفتن به کالج خانه را ترک کند، اسباب‌بازی‌هایش را به دختر کوچولویی به نام «بانی» داد. بانی عاشق آنها بود و شور و شوق دوباره به زندگی اسباب‌بازی‌ها برگشت.

در ادامه انیمیشن زندگی چراغی خواهید دید که بانی بزرگتر شده و باید به مهدکودک می‌رفت. از آنجا که اجازه‌ی بردن اسباب‌بازی‌هایش را نداشت در آنجا با یک چنگال برای خودش یک عروسک درست کرد و نامش را «فورکی» گذاشت. فورکی که از چند وسیله بدرد نخور درست شده بود، خودش را زباله می‌دانست نه اسباب‌بازی‌ و به این ترتیب از دست بانی فرار کرد. وودی که می‌دانست بانی از نبود فورکی خیلی ناراحت می‌شود، برای پیدا کردنش راهی شد. البته «باز لایتیر» هم برای  کمک به دوستش وودی جمع اسباب‌بازی‌ها را ترک کرد. در این سفر پرماجرا که در داستان اسباب بازی 4 شاهدش بودیم، وودی به یک دوست قدیمی به نام «بو پیپ» برخورد. بو، که قبلا در انیمیشن داستان اسباب بازی 2 او را دیده بودیم.

وودی به بو علاقه داشت اما او که جزئی از یک چراغ خواب بود و متعلق به خواهر اندی بود، یک روز از خانه بیرون برده شد و دیگر هیچکس او را ندید. بو به وودی کمک کرد تا فورکی را برگرداند. وودی هم در نهایت تصمیم گرفت جمع اسباب‌بازی‌ها را ترک کند و کنار بو بماند. در انیمیشن کوتاه زندگی چراغی ، بو داستان زندگی‌اش از زمان رفتن از خانه را برای وودی تعریف می‌کند. انیمیشن زندگی چراغی Lamp Life انیمیشنی در ادامه انیمیشن پرطرفدار داستان اسباب بازی 4 و اثر کمپانی Walt Disney است. این کارتون را می‌توانید با زیرنویس فارسی از ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین تمام قسمت‌های انیمیشن داستان اسباب بازی با دوبله فارسی در ویزور در دسترس علاقمندان قرار دارد. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

از شما دعوت می‌کنیم جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی 2020 از جمله انیمیشن بی باک ، به پیش، درخت آرزوها ، ویلوبی ها، اژدهای آرزوها و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.