مستر بین | Mr. Bean
سریال ها مدت زمان: 0 دقیقه سال تولید: 2002

سریال کارتونی مستر بین Mr. Bean

کمتر کسی است که مستر بین را نشناسد. مستر بین یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی است که  اولین بار به صورت سریالی با قسمت‌های کوتاه با بازی «روان اتکینسون» به دنیا معرفی شد. خالق این مجموعه خودِ اتکینسون است. این سریال معمولا بدون دیالوگ بود و با زبان بدن و به سبک کمدی‌های صامت قدیمی ساخته می‌شد. چیزی نگذشت که سریال مستربین در سطح جهانی محبوب و برنده‌ی جوایز بزرگی شد. بعد از آن از این شخصیت فیلم سینمایی و همچنین سریالی کارتونی هم ساخته شد.

سریال کارتونی مستر بین از سال 2002 شروع به پخش کرد. این انیمیشن برگرفته از همان سریال اصلی است و حتی صداپیشه‌ی شخصیت مستر بین، روان اتکینسون است. در این انیمیشن بیشتر ماجرا حول اتفاقاتی است که بین مستر بین و صاحبخانه او خانم ویکت می‌گذرد. صاحب خانه‌ای بدجنس که رابطه‌ی بدی با مستر بین دارد. حتی گربه‌ی خانم ویکت یعنی اسکرپر هم در هر موقعیتی که بتواند مستر بین را آزار می‌دهد. یک خانواده‌ی مردم آزار به نام خانواده برویسر متشکل از پدر، مادر، پسر، دختر و یک نوزاد دیوار به دیوار مستر بین زندگی می‌کنند که هر از مدتی اذیت و آزارشان را می‌رسانند و می‌روند.

البته این کل ماجرا نیست. ماجراهای تمام نشدنی مستر بین با ماشین آبی سه چرخه، اختلافات تمام نشدنی او با پلیس راهنمایی و رانندگی و علاقه‌ی وصف نشدنی مستر بین به ملکه الیزابت از دیگر عناصر خنده دار این کارتون تماشایی هستند. تدی، خرس عروسکی و همراه همیشگی مستر بین هم در این کارتون حضور دارد و حالا او یک نامزد به نام ایرما گاب دارد. پس این شما و این هم ماجراهای خنده دار مستر بین. قسمت‌های مختلف سریال کارتونی مستر بین Mr. Bean را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. امیدواریم از تماشای این انیمیشن کمدی لذت ببرید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.