سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس | Fast & Furious Spy Racers
سریال ها مدت زمان: 0 دقیقه سال تولید: 2019

دانلود انیمیشن سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس با دوبله فارسی Fast & Furious Spy Racers

انیمیشن سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس یک انیمیشن سریالی، در ژانر اکشن و جنایی است. این انیمیشن برگرفته از مجموعه فیلم‌های سریع و خشن است که تا کنون 8 قسمت و 1 اسپین-آف از آن ساخته شده است. این سریال انیمیشنی، 2 سال بعد از قسمت هشتم و 18 سال بعد از اولین قسمت از فیلم‌های سریع و خشن ساخته شده است. «وین دیزل»، ستاره‌ی این مجموعه فیلم اکشن و پر ماجرا، یکی از تهیه کنندگان این سریال است.

در سریال انیمیشن سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس ماجرا از این قرار است که: «تونی تورتو» پسر عموی «دومینیک تورتو» (که در فیلم‌های سریع و خشن وین دیزل نقش او را بازی می‌کرد)، حالا برای خودش راننده‌ی ماهر و درجه یکی شده است. تونی و چند نفر از دوستانش توسط یک شرکت دولتی استخدام می‌شوند تا در یک مسابقه اتومبیل رانی شرکت کنند. این مسابقه را باند خلافکاری به نام شیفتر SH1FT3R راه اندازی کرده است. تونی و دوستانش باید به این باند نفوذ کنند و فعالیت آنها را متوقف کنند. در این ماموریت، دوستان تونی که قرار است با او همکاری کنند: «مارگارت اکو پرل»، هنرمندی فوق‌العاده و جاسوسی زرنگ با ظاهری جذاب و موهای سبز رنگ، «سیسکو رنالدو»، مکانیکی دوست داشتنی، پرخور و بامزه و البته پسر 13 ساله‌ی نابغه‌ای به نام «فراستی بنسون» هستند.

سریال انیمیشن سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس محصول کمپانی One Race Films است که در 26 دسامبر 2019 در 8 قسمت از Netflix پخش شد و بازخوردهای نسبتا خوبی گرفت. این سریال نامزد دریافت عنوان بهترین انیمیشن در فستیوال بین المللی برنامه‌های تلویزیونی شانگهای شد. تمام قسمت‌های انیمیشن دوبله فارسی سریع و خشن مسابقه دهندگان جاسوس Fast & Furious Spy Racers را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. اگر به تماشای جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی علاقه دارید، از شما دعوت می‌کنیم انیمیشن روح 2020 ، اسکوب، ویلوبی ها ، گرگ مادرزاد، ترول ها 2 و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

تصاویر فیلم