ترو و آرزوهای زمستانی | Winter Wishes
سینمایی مدت زمان: 44 دقیقه سال تولید: 2019

دانلود انیمیشن ترو و آرزوهای زمستانی با دوبله فارسی Winter Wishes

انیمیشن ترو و پادشاهی رنگین کمان True and the Rainbow Kingdom یک انیمیشن سریالی آمریکایی است که در نتفلیکس پخش شده است. طرح اولیه ساخت این انیمیشن در سال 2013 مطرح شد و آن زمان قرار بود نام انیمیشن را «Wish Come True» بگذارند. 2 سال بعد، TVO اعلام کرد که از بین 5 اسم مطرح شده برای این انیمیشن، نام ترو و پادشاهی رنگین کمان برگزیده شده است. سپس تعداد و مدت زمان قسمت‌های این سریال انیمیشنی مشخص شد و در نهایت در 11 جولای 2017 این سریال از نتفلیکس پخش شد. امروز ما یکی از جدیدترین قسمت های این انیمیشن به نام انیمیشن ترو و آرزوهای زمستانی را به شما علاقمندان گرامی تقدیم می‌کنیم.

انیمیشن ترو و آرزوهای زمستانی قهرمان داستان دختری 8 ساله به نام «ترو» است. او دختری خوش قلب، باهوش و پر انرژی است. او هر چالش جدید را با روی خوش می‌پذیرد و به بقیه کمک می‌کند. آنچه ترو را از بقیه متمایز می‌کند و او را دختری فوق العاده نشان می‌دهد این است او تنها کسی است که در قلمرو رنگین کمان می‌تواند با قدرت‌های جادویی مقابله کند. ترو یک گربه‌ی بامزه سیاه به نام «بارتلبی» دارد. بارتلبی هم شجاع و باهوش است و در حل مسائل به ترو کمک می‌کند.

ترو و بارتلبی در مواقع نیاز به کمک پادشاه شهر رنگین کمان می‌روند. در شهر رنگین کمان همه چیز زیبا و رنگارنگ و دلپذیر است. ترو با نیروی جادویی که دارد در حل مشکلات این شهر کمک می‌کند. در این قسمت از این انیمیشن با عنوان ترو و آرزوهای زمستانی داستان از این قرار است که در قلمرو پادشاهی رنگین کمان، همه خود را برای برگزاری جشن زمستانه آماده می‌کنند اما با فرار یک نفر از سرزمین یخ زده ممکن است تمام این جشن و شادی خراب شود. آیا «ترو» و دوستانش موفق می‌شوند به موقع اوضاع را مرتب کنند؟ برای دنبال کردن ادامه ماجرا تماشای انیمیشن ترو و آرزوهای زمستانی را از دست ندهید.

انیمیشن ترو و آرزوهای زمستانی Winter Wishes دوبله فارسی را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. همچنین اگر به انیمیشن‌هایی از این قبیل علاقمند هستید، تماشای انیمیشن سوفیا و پریزاد دوبله فارسی را نیز به شما پیشنهاد می‌دهیم. امیدواریم از تماشای این انیمیشن لذت ببرید. ضمن آن که می‌توانید ده ها انیمیشن جدید دوبله فارسی از جمله انیمیشن متصل ، به پیش، ویلوبی ها ، فروزن، باب اسفنجی اسفنج شگفت انگیز و ... را نیز در وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.