پرندگان خشمگین آبی | Angry Birds Blues
سریال ها مدت زمان: 74 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین آبی Angry Birds Blues

انیمیشن پرندگان خشمگین آبی یک سریال انیمیشنی فنلاندی است که در 1 فصل با 30 قسمت کوتاه تهیه شده است. این سریال محصولی از کمپانی «جیم»، «جک» و «جی» است و هر سه کاملا شبیه هم هستند و تنها تفاوت آنها رنگ چشم‌هایشان است. در قسمت اول پرندگان خشمگین آنها نقش پررنگی نداشتند اما درAngry Birds 2 که در سال 2019 اکران شد، قسمت‌های بامزه‌ای از این پرندگان کوچک دیدیم. آنها توانستند با کمک هم چند تخم پرنده را از میان زمین و آسمان نجات دهند، از دست یک مار خطرناک فرار کنند و در نهایت به کمک «رِد» و تیمش به جزیره‌ی عقاب‌ها بروند.

در سریال انیمیشن پرندگان خشمگین آبی ، شخصیت‌های اصلی خود این 3 پرنده هستند و در هر قسمت شاهد کارهای بامزه‌ی آنها هستیم. اینکه چطور خود را به دردسر می‌اندازد و بعد با همکاری چطور خود را از آن وضعیت خلاص می‌کنند. البته به غیر از آنها، چند پرنده‌ی کوچولوی دیگر هم در این سریال وجود دارند که آنها هم ویژگی‌های بامزه‌ی خودشان را دارند. مثلا «زوئی» یک جوجه‌ی صورتی بسیار کنجکاو است، «ویل» یک جوجه‌ی بنفش است که معمولا به کمک دیگران می‌رود و «وینسنت» یک جوجه سبز است که معمولا در حال بحث کردن است. «سامانتا»، «آلیو»، «آریانا» و «گرگ» هم دیگر شخصیت‌های این سریال هستند. آنها با ماجراهایی جذاب و بامزه در این انیمیشن بی کلام مهمان خانه‌های شما می‌شوند...

شما می‌توانید تمام قسمت‌های انیمیشن پرندگان خشمگین آبی Angry Birds Blues را به صورت یکجا در اپلیکیشن و وب سایت ویزور کیدز می‌توانید تماشا کنید. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. ضمن آن که جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی از جمله انیمیشن متصل ، اسکوب، جاسوسان نامحسوس ، گرگ مادرزاد، ویلوبی ها و ... نیز در وب سایت ویزور در دسترس شما علاقمندان گرامی قرار دارد.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.