بالا و دور | Up And Away
سینمایی مدت زمان: 80 دقیقه سال تولید: 2018

دانلود انیمیشن بالا و دور با دوبله فارسی Up and Away

داستان انیمیشن بالا و دور از یک روستای خیلی کوچک و دور افتاده شروع می‌شود. پسری به نام «هاجا» با پدر و مادرش و یک بز در این روستا زندگی ساده‌ای دارند. هاجا تمام وقتش را با بزش «رایا» می‌گذراند و او را به دشت‌های اطراف می‌برد. پدر هاجا، خیاط است و همه‌ی آرزویش این است که پسرش خیاطی را از او یاد بگیرد و این حرفه‌ی خانوادگی را ادامه دهد اما هاجا خیاطی را دوست ندارد. او هر بار که به نقاط مرتفع می‌رود و عظمت دنیای اطرافش را می‌بیند به این فکر می‌کند که روستا را ترک کند و برود دنیا را ببیند.

یک روز او خواسته‌اش را با پدرش در میان می‌گذارد. پدر هاجا عصبانی می‌شود و تاکید می‌کند که او باید خیاط بشود. همسایه‌ی آنها که قالیچه می‌فروشد این مکالمات را می‌شنود. او رازی دارد و تصمیم می‌گیرد با هاجا در میان بگذارد. یک روز که هاجا دلگیر از پدرش جلوی خانه نشسته، مرد همسایه او را به مغازه‌اش دعوت می‌کند و به او یک قالیچه به امانت می‌دهد. او به هاجا می‌گوید که این قالیچه پرنده است و می‌تواند او را به آرزویش برساند. در ازای این لطف، او از هاجا می‌خواهد تا به شهر پادشاه برود و دخترش «الماس» که در آنجا اسیر است را برگرداند. هاجا هم قبول می‌کند و بعد از جلب رضایت پدر و مادرش راه می‌افتد و به این شکل ماجرا شروع می‌شود... اگر دوست دارید داستان را دنبال کنید، دانلود و تماشای انیمیشن بالا و دور Up And Away به کارگردانی Karsten Kiilerich را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

انیمیشن بالا و دور یک انیمیشن خانوادگی و محصول سال 2018 است. انیمیشن بالا و دور Up and Away دوبله فارسی را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین برترین انیمیشن‌های سال 2018 مثل شگفت انگیزان 2 ، انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 ، رالف اینترنت را خراب می کند یا رالف خرابکار ، انیمیشن گرینچ و انسان های نخستین در ویزور در دسترس علاقمندان قرار دارند. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

اگر به انیمیشن های 2020 علاقه دارید از شما دعوت می‌کنیم انیمیشن گرگینه ها ، بی باک، آرتمیس فاول ، جزیره لاروا، انیمیشن روی ماه ، حلقه، نقاب میوتارو و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.