گرگ مادرزاد | 100% Wolf
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن گرگ مادرزاد 100% Wolf

دانلود انیمیشن صددرصد گرگ دوبله فارسی

انیمیشن گرگ مادرزاد 100% Wolf با نام دیگر انیمیشن صددرصد گرگ ، یک انیمیشن کامپیوتری و محصول استرالیا است. این انیمیشن که محصولی از کمپانی Flying Bark Productions and Siamese Pty Ltd است از 29 می 2020 پخش شده است. داستان این انیمیشن درباره‌ی گرگینه ها است.

داستان انیمیشن گرگ مادرزاد یا صددرصد گرگ درباره یک گرگینه‌ بزرگ و قدرتمند به نام «فلش هارت» پسر کوچولویی به نام «فردی» دارد که بسیار بازیگوش است. فلش هارت و دیگر دوستانش با فرا رسیدن شب مثل یک سرویس نجات مخفی، به کمک افرادی که در خطر هستند می‌روند. فردی هم یک انگشتر سنگ ماه دارد که با آن می‌تواند جای گرگینه‌ها را پیدا کند. بنابراین خیلی از شب‌ها او پدرش و دیگران را تعقیب می‌کند و عملیات نجات آنها را تماشا می‌کند.  

یک شب، بعد از عملیات، پدر فردی او را بر پشتش سوار می‌کند تا با هم گشتی بزنند. در مسیر به یک ماشین بستنی فروش برمی‌خورند. مرد بستنی فروش به اشتباه فکر می‌کند که یک گرگ بزرگ یک پسربچه را گرفته است. با اینکه آن مرد حسابی ترسیده اما به کمک پسر می‌رود. وقتی او به بالای صخره می‌رسد، با دیدن فلش هارت می‌ترسد و لیز می‌خورد. فلش هارت برای کمک او می‌رود اما خودش از صخره به پایین پرت می‌شود. در همین لحظه دوست و در واقع رقیب او «هات اسپار» از راه می‌رسد و فردی را با خودش می‌برد. اما انگشتر سنگ ماه به دست مرد بستنی فروش می‌افتد.

حالا در ادامه داستان انیمیشن گرگ مادرزاد می بینیم که 6 سال می‌گذرد و حالا نوبت فردی است که مراسم تبدیل شدنش به گرگ را جشن بگیرد. در گله‌ی گرگ‌ها هات اسپار سرگروه است و با تبدیل شدن فردی او باید دوباره جای پدرش را بگیرد و سرگروه شود. در طول این 6 سال هیچکس نتوانسته سنگ ماه را از بستنی فروش پس بگیرد و همه‌ی عملیات‌های آنها بی نتیجه مانده است. جشن دگرگونی در حال آغاز شدن است. دروازه‌ی ماه کنار می‌رود و گرگینه‌ها یکی پس از دیگری با ورود به محدوده‌ی مهتاب تبدیل به گرگ‌های زیبا و بزرگ می‌شوند. زمانی که فردی وارد محدوده می‌شود در کمال تعجب به یک سگ کوچک تبدیل می‌شود. همه‌ی گرگینه‌ها از سگ‌ها بیزار هستند و این شروع خوبی برای فردی نیست...

دانلود انیمیشن صددرصد گرگ دوبله فارسی به زودی در وب سایت ویزورکیدز امکانپذیر خواهد بود. شما علاقمندان انیمیشن می توانید دیگر انیمیشن های محبوب روز دنیا مانند اسکوب ، باب اسفنجی، ویلوبی ها ، شگفت انگیزان، مینیون ها ظهور گرو و ... را در وب سایت ویزور دانلود و یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

تریلر انیمیشن گرگ مادرزاد 100% Wolf را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. اگر به تماشای انیمیشن های جدید 2020 علاقه دارید شما را به دانلود انیمیشن صددرصد گرگ دوبله فارسی و تماشای آن دعوت می‌کنیم.

تصاویر فیلم