اودبودز | Oddbods
سینمایی مدت زمان: 58 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن اودبودز Oddbods

انیمیشن اودبودز که به نام The Oddbods Show هم معروف است، یک انیمیشن رایانه‌ای صامت است. معنی واژه به واژه‌ی این انیمیشن «رفقای عجیب» است. این انیمیشن محصولی از بریتانیا و سنگاپور است و در استودیویی در سنگاپور تولید شده است. در این انیمیشن 6 شخصیت به نام‌های «فیوز»، «اسیلک»، «بابل»، «زی»، «پوگو»، «جف» و «نیوت» با ویژگی‌های اخلاقی خاص و رنگ‌های متنوع وجود دارند. بین این شخصیت‌ها دیالوگی رد و بدل نمی‌شود و شخصیت‌ها فقط از خود صداهایی تولید می‌کنند.

شخصیت‌های انیمیشن اودبودز عبارتند از: «فیوز» پسری قرمز است. او رهبر گروه است و روحیه خشنی دارد به همین دلیل وقتی سر خلق نیست بقیه از او دوری می‌کنند. «اسلیک» پسری نارنجی است. او با استعداد است و عاشق تکنولوژی است و دوستانش از این خصوصیت او بهره زیادی می‌برند. «بابل» دختری زرد رنگ است. او همیشه در حال آزمایش و پژوهش است و بقیه گروه دوست ندارد در کار او وارد شوند. «زی» پسری سبز و خوابالو است. او حتی موقع غذا خوردن هم چرت می‌زند. «پوگو» پسری آبی است که کلا در حال شیطنت و بازیگوشی است. «جف» پسری بنفش و بانظم است. و در نهایت، «نیوت» دختری صورتی است که عاشق آبنبات است و دوستانش عاشق او هستند. در هر قسمت از این انیمیشن، شخصیت‌های بامزه با لباس‌های پشمالوی خود اتفاقات مختلفی را رقم می‌زنند. آنها از اتفاقات عادی و روزمره، ماجراهایی عجیب و خنده‌دار درست می‌کنند.

انیمیشن اودبودز به صورت سریالی با قسمت‌های کوتاه تهیه شده است. سریال انیمیشنی اودبودز برنده‌ی چندین جایزه هم شده است. Oddbods که توسط کمپانی One Animation Pte Ltd تولید شده است، برنده‌ی جایزه‌ی بهترین انیمیشن در جوایز تلویزیونی آسیا، جوایز آپولو، جوایز گلد پانا و وب‌تی‌وی آسیا شده است. علاوه بر این‌ها، نامزد دریافت همین عنوان در جوایز بین المللی Kids Emmy Award نیز شده است. تمام قسمت‌های انیمیشن اودبودز Oddbods را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. ما در ویزور کیدز تماشای جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی از جمله جاسوسان نامحسوس ، مینیون ها 2، انیمیشن متصل ، اسکوب، انیمیشن روح 2020 ، ویلوبی ها، هتل ترانسیلوانیا 3 و ... را نیز به شما علاقمندان انیمیشن پیشنهاد می‌کنیم.