دزدان دریایی تورتوگا | The Abrafaxe: Under the Black Flag
سینمایی مدت زمان: 72 دقیقه سال تولید: 2001

دانلود انیمیشن دزدان دریایی تورتوگا دوبله فارسی The Abrafaxe Under the Black Flag

داستان انیمیشن دزدان دریایی تورتوگا از یک موزه مربوط به دزدان دریایی شروع می‌شود. در آن موزه تمام اشیا و نمونه‌ای از کشتی دزدان دریایی به نمایش در آمده است. همچنین، مجسمه‌هایی از دزدان دریایی معروف و بزرگ در آنجا وجود دارد. در میان مردم بازدید کننده سه پسر بچه هم هستند که به ماجراهای دزدان دریایی بسیار علاقمند هستند و با دقت به صحبت‌های راهنما گوش می‎دهند. البته نه همه‌ی صحبت‌های او بلکه قسمت‌هایی که درباره‌ی جنگاوری دزدها است.

راهنما تعریف می‌کند که طلاهای الدورادو اسطوره‌ای از دوران کشف سرزمین جدید است و به صورت معمایی تا به امروز بی جواب مانده است. در قرن هفدهم اسپانیا بر اقیانوس اطلس حکمرانی می‌کرد. تنها ترس اسپانیایی‌ها از دزدان دریایی بود که در پی ثروت به آب‌های جنوبی حمله می‌بردند. راهنما ادامه می‌دهد که در آن زمان، «آن بانی» که حالا مجسمه‌اش در موزه است تنها دزد دزیایی زن بوده است. نقل شده او بسیار خطرناک بوده است. البته او به دست یک ناخدای قدرتمند دزدها به نام «ریش سیاه» کشته شده است.

در ادامه انیمیشن دزدان دریایی تورتوگا خواهید دید که راهنمای موزه می‌گوید که امروزه داستان‌های دزدهای دریایی و گنج‌های آنها تنها در کتاب‌های داستان و در ذهن کودکان زنده هستند و دیگر وجود خارجی ندارند. صحبت‌های راهنما تمام می‌شود و موزه در حال تعطیل شدن است. مردم به سمت درهای خروجی می‌روند اما سه پسر بچه محو تماشای مجسمه‌ی آن بانی و ریش سیاه شده‌اند. آنها بازیگوشی می‌کنند و زمان از دستشان خارج می‌شود. موزه را تعطیل می‌کنند. درها قفل و چراغ‌ها خاموش می‌شوند. یکی از پسرها ترسیده اما دو نفر دیگر نه تنها تعطیل شدن موزه برایشان اهمیتی ندارد بلکه این فرصت را غنیمت می‌شمارند تا به جاهایی که دوست داشتند سرک بکشند و اجازه آن را نداشتند بروند و سر و گوشی آب بدهند. سپس یکی از آنها مدالی را در موزه پیدا می‌کند و آنها به صورتی غیر منتظره وارد دنیایی دیگر می‌شوند؛ دنیای دزدان دریایی...

دانلود انیمیشن دزدان دریایی تورتوگا The Abrafaxe Under the Black Flag دوبله فارسی را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. ضمنا پیشنهاد ما به شما دوستداران انیمیشن، تماشای انیمیشن های محبوب 2020 از جمله انیمیشن به پیش ، فروزن 2 ، ویلوبی ها ، اسکوب، انیمیشن روح 2020 و ... است.