لگو شزم: جادو و هیولاها | LEGO DC: Shazam - Magic & Monsters
سینمایی مدت زمان: 80 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن لگو شزم: جادو و هیولاها Lego DC: Shazam!: Magic and Monsters

دانلود انیمیشن لگو شزم زبان اصلی - جادو و هیولاها

شزم را می‌شناسید؟ ماجرای ابرقهرمان شدن شزم را می‌دانید؟ «بیلی بتسون» پسر نوجوان بی‌سرپرستی است که یک روز در مسیر مدرسه به خانه درگیر اتفاق عجیبی می‌شود؛ یک جادوگر به او نیرویی مافوق بشری می‌دهد. نیرویی که تنها با گفتن کلمه شزم به دست می‌آید. شزم در اصل از حروف لاتینS.H.A.Z.A.M به وجود آمده است که به ترتیب از نام‌های سلیمان حکیم، هرکول در اساطیر یونان، اطلس کسی که به جنگ با خدایان پرداخت و محکوم به حمل کره زمین شد، زئوس پادشاه ایزدان در اساطیر یونان باستان، آشیل جنگجوی شکست ناپذیر و مرکوری که به عقیده رومیان دو پای پرنده دارد، گرفته شده‌است. بیلی کم سن و سال با گفتن شزم به یک مرد جوان نیرومند تبدیل می‌شود.

بله درست است، شزم یک ابرقهرمان نیرومند با عقل پسری نوجوان است و طبق داستان‌های کمیکس، دردسرهای زیادی برای دیگر ابرقهرمانان درست می‌کند. در انیمیشن لگو شزم: جادو و هیولاها ، شزم تصمیم می‌گیرد از قدرت‌هایش در لیگ عدالت و در جهت مثبت استفاده کند اما زمانی که اعضای لیگ عدالت به او پیشنهاد همکاری می‌دهند او این پیشنهاد را رد می‌کند زیرا تصور می‌کند اگر آنها سن واقعی او را بدانند حتما از گروه اخراجش می‌کنند. اما بعد طی ماجراهایی، شزم تصمیم می‌گیرد دعوت تیم را بپذیرد. تماشای این انیمیشن ابرقهرمانی و البته کمدی را از دست ندهید.

انیمیشن لگو شزم: جادو و هیولاها ، دهمین انیمیشن لگویی از دی سی کمیکس است. این انیمیشن 28 آوریل 2020 به صورت ویدیویی به بازار عرضه شد. این انیمیشن حاصل همکاری کمپانی لگو و وارنر برادرز است. امیدواریم از تماشای انیمیشن لگو شزم: جادو و هیولاها با زیرنویس فارسی در ویزور کیدز لذت ببرید. همچنین اگر به تماشای انیمیشن‌های لگویی علاقه دارید، تماشای انیمیشن های لگو اسکوبی دو مهمانی ساحلی ، لگو اسکوبی دو هالیوود متروکه، لگو فلش و لگو لیگ عدالت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ضمنا جدیدترین انیمیشن های دنیا از جمله انیمیشن بی باک ، ویلوبی ها، اژدهای آرزوها ، اسکوب، درخت آرزوها و ... را نیز می‌توانید در وب سایت ویزورکیدز تماشا کنید.

تصاویر فیلم