باخانمان | The Story of Perrine
سریال ها مدت زمان: 68 دقیقه سال تولید: 1978

دانلود انیمیشن باخانمان دوبله فارسی The Story of Perrine

انیمیشن باخانمان با نام اصلی «داستان پرین The Story of Perrine» یک انیمه ژاپنی و محصولی از نیپون انیمیشن است. این انیمیشن بر اساس رمانی با نام «En Famille» نوشته‌ی «هکتور مالو»، رمان نویس فرانسوی، ساخته شده است. انیمیشن باخانمان در دهه 60 از شبکه یک تلویزیون ایران پخش شده است.

داستان انیمیشن باخانمان از این قرار است که، پرین دختر مردی فرانسوی و مادری هندی است و در بوسنی زندگی می‌کند. پدر پرین، ادموند، قبل از مرگ از همسر و دخترش می‌خواهد که به زادگاهشان برگردند. با مرگ پدر، پرین و مادرش مسافرت خود را آغاز می‌کنند تا خود را به روستایی کوچک در شمال فرانسه به نام ماراکورmaurecour  برسانند. این سفر شاید در ابتدا زیاد سخت به نظر نرسد اما برای پرین بسیار چالش برانگیز می‌شود.

پرین و مادرش با یک درشکه به راه می‌افتند. مدتی می‌گذرد و با مریضی مادر، پرین ناچار می‌شود همه چیز حتی الاغ محبوبش پاریکال را برای بدست آوردن پول و خرید دارو بفروشد. در نهایت مادر پرین زمانی که به پاریس می‌رسند از دنیا می‌رود. پرین تنها می‌ماند و بعد از تحمل سختی‌های بسیار، او خود را به روستای ماراکور می‌رساند. در آنجا پرین متوجه می‌شود پدربزرگش مالک ثروتمند کارخانه‌ای در روستا است. پرین هویتش را آشکار نمی‌کند و در روستا خود را با نام اورولی معرفی می‌کند. او صاحب شغلی در کارخانه می‌شود و منتظر است تا بالاخره حقیقت را به پدربزرگش بگوید... تماشای این انیمیشن زیبا و خاطره انگیز را از دست ندهید.

همه‌ی قسمت‌های انیمیشن باخانمان دوبله فارسی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای کارتون‌های قدیمی و خانوادگی دهه 60 ایران علاقمند هستید انیمیشن‌های آن شرلی با موهای قرمز ، ماجراهای نیلز، خانواده دکتر ارنست ، دامبو و زنان کوچک دوبله فارسی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.