ماجراهای میکی موس | Mickey and the Roadster Racers
سریال ها مدت زمان: 67 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن ماجراهای میکی موس دوبله فارسی Mickey and the Roadster Racers

امروز در وب سایت ویزور یکی از انیمیشن های محبوب ساخته شده توسط کمپانی والت دیزنی به نام ماجراهای میکی موس را برای شما علاقمندان انیمیشن در دسترس قرار داده‌ایم. میکی موس، محبوب‌ترین شخصیت کمپانی والت دیزنی است و از طرح اولیه آن در طراحی لوگو دیزنی استفاده شده است. این شخصیت را «والت دیزنی» به همراه «آب آیورکس» در سال 1928 خلق کردند و تا سال‌ها خودِ والت دیزنی صداپیشه‌ی میکی بود. اولین حضور میکی موس در همان سال در انیمیشن کوتاهی به نام «هواپیمای دیوانه» بود. 2 سال بعد، کتاب کمیک میکی موس هم منتشر شد. او خیلی زود یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی در دنیا شد. در سال 1978 در پیاده روی مشاهیر هالیوود، میکی موس به عنوان اولین شخصیت کارتونی صاحب ستاره شد.

بعدها در کنار میکی موس شخصیت‌های دیگری هم اضافه شدند که جذابیت آن کارتون را دو چندان کردند. شخصیت میکی موس تا به امروز در بیش از 130 عنوان ظاهر شده است. انیمیشن ماجراهای میکی موس هم یکی از آنها است. در این انیمیشن سریالی، میکی در کنار «مینی موس»، «گوفی»، «دانلد داک»، «دیزی» و «پلاتو» حضور دارد. میکی صاحب یک گاراژ در هات داگ هیل است و با دیگر دوستانش در مسابقات اتومبیل رانی شرکت می‌کند. آنها هربار با چالشی جدید و ماجرایی جدید برمی‌گردند پس تماشای انیمیشن ماجراهای میکی موس را از دست ندهید.   

انیمیشن ماجراهای میکی موس Mickey and the Roadster Racers یک انیمیشن سریالی کودکانه و محصولی از Disney Television Animation است. این سریال انیمیشنی که از ژانویه 2017 شروع به پخش کرده است در واقع یک اسپین-آف از سریال دیگری به نام Mickey Mouse Clubhouse است. انیمیشن دوبله فارسی ماجراهای میکی موس را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به شخصیت میکی موس علاقمند هستید، تماشای انیمیشن‌ داستان های میکی و کریسمس و انیمیشن دوبله فارسی همه میکی را دوست دارند را به شما پیشنهاد می‌دهیم. ضمن آنکه می‌توانید جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی 2020 مانند انیمیشن اژدهای آرزوها ، ویلوبی ها، انیمیشن متصل ، باب اسفنجی اسفنج شگفت انگیز، انیمیشن به پیش و ... را نیز در وب سایت یا اپلیکیشن ویزور دانلود و تماشا کنید. امیدواریم از تماشای این انیمیشن های جذاب لذت ببرید.