ماجراهای داک | DuckTales
سریال ها مدت زمان: 0 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن ماجراهای داک با دوبله فارسی DuckTales

انیمیشن ماجراهای داک یک انیمیشن سریالی و ماجراجویانه و محصولی از Disney Television Animation است. این سریال در واقع بازسازی سریال انیمیشنی با همین نام و محصول سال 1987 است. در نسخه‌ی قدیمی‌تر، تمرکز بر شخصیت «اسکروچ مک داک» است. او در واقع عموی «دانلد داک» و ثروتمندترین شهروند دیزنی است. البته اسکروچ داک به خسیس بودن و بداخلاقی هم معروف است. نسخه‌ی قدیمی ماجراهای داک با 100 قسمت و 1 فیلم سینمایی، اواخر سال 1990 به پایان رسید.

این نسخه‌ی جدید اما تمرکزش بیشتر بر دانلد داک و برادرزاده‌های بازیگوشش «هیویی»، «دویی» و «لویی» است. آنها به مکان‌های جدید سفر می‌کنند و ماجراهای جالبی را رقم می‌زنند. این سریال از زمان پخشش، بازخوردهای بسیارخوبی از مردم و منتقدان گرفته است. همچنین یک کتاب مصور برگرفته از ماجراهای داک نیز منتشر شده است.

«مت یانگربرگ» و «فرانسیسکو انگونز» پدیدآوردندگان سریال انیمیشن ماجراهای داک که خودشان در کودکی از تماشای نسخه‌ی قدیمی این انیمیشن بسیار لذت برده بودند بعد از اتمام ساخت آن گفتند: «امیدواریم که 30 سال بعد از تماشای این نسخه‌ی جدید، کودکانی که آن را دیدند آن قدر آن را دوست داشته باشند که برایش یک بازسای دیگر تولید کنند.»

داستان انیمیشن ماجراهای داک به این شکل شروع می‌شود: اسکروچ داک بیش از یک دهه با هیچ کدام از اقوام و دوستانش رابطه و رفت و آمد نداشته است. حالا بعد از این همه سال، برادرزاده‌اش دانلد داک از او خواسته تا برای 1 روز از سه برادرزاده‌‌ش نگهداری کند تا او به کارهایش برسد. حضور این سه کوچولوی بازیگوش و شیطنت‌های آنها بار دیگر حس ماجراجویانه را به اسکروچ داک برمی‌گرداند. سپس آنها با هم به همراه خدمتکار خانه و نوه‌اش و با همراهی «دلا داک»، خواهر دانلد، و خودِ دانلد به دور دنیا سفر می‌کنند تا ماجراهای جدیدی را تجربه کنند.

امیدواریم از تماشای انیمیشن دوبله فارسی ماجراهای داک DuckTales در سایت یا اپلیکیشن ویزور لذت ببرید. علاوه بر این انیمیشن شما می توانید بسیاری از انیمیشن های جدید و محبوب دنیا مانند اسکوب ، هتل ترانسیلوانیا، ویلوبی ها ، باب اسفنجی، سونیک خارپشت و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.