دزد بغداد | The Thief of Baghdad
سینمایی مدت زمان: 62 دقیقه سال تولید: 2014

دانلود انیمیشن دزد بغداد با دوبله فارسی The Thief of Baghdad

داستان انیمیشن دزد بغداد بر اساس رمانی با همین نام و برگرفته از داستان‌های هزار و یک شب است. این انیمیشن در سال 2014 منتشر شد. این انیمیشن سینمایی جدید از وسط بازار شهر بغداد شروع می‌شود. در هیاهوی بازار که همه در حال خرید و فروش هستند، پسرکی نوجوان، بی لباس و با پای برهنه شروع به پرسه زدن می‌کند. او از مردم پول و از فروشنده‌ها خوراکی می‌دزدد. یک روز که یک فروشنده متوجه دزدی او می‌شود مردم را خبر می‌کند تا او را بگیرند اما پسرک زبل‌تر از این حرف‌ها است و از دست آنها فرار می‌کند. او به بالای یکی از برج‌های قصر پادشاه احمد می‌رود.

در ادامه انیمیشن دزد بغداد می‌بینیم که در محوطه قصر قرار است مردی را به جرم تشویش اعدام کنند. پسرک متوجه می‌شود که خودِ پادشاه موافق اعدام نیست و تمام این کارها را وزیر بدجنسش جعفر انجام می‌دهد. سلطان احمد به جعفر اعتراض می‌کند و از او می‌خواهد هرچه سریع‌تر اعدام‌ها را متوقف کنند. جعفر هم به او پیشنهاد می‌دهد تا با لباسی مبدل به بازار برود و خودش نارضایتی مردم و اینکه هر لحظه ممکن است شورش کنند را ببیند. سلطان موافقت می‌کند و فردا صبح با جعفر راهی بازار می‌شود.

همین که سلطان احمد به سمت تجمع مردم می‌رود، جعفر به سربازان دستور می‌دهد او را دستگیر کنند و اگر ادعای پادشاهی کرد به همه بگویند او دیوانه است. سربازان احمد را دستگیر می‌کنند تا به زندان ببرند. پسرک که شاهد این ماجرا است عمدا خودش را به دردسر می‌اندازد تا با پادشاه دستگیر و به زندان برده شود. سپس در سیاه چال قصر به احمد ماجرا را می‌گوید. او تصمیم دارد خودش و پادشاه را از زندان فراری دهد اما آیا موفق می‌شود؟ تماشای این انیمیشن را از دست ندهید. انیمیشن دزد بغداد The Thief of Baghdad دوبله فارسی را می‌توانید از ویزور کیدز تماشا کنید.

ضمنا به شما علاقمندان انیمیشن پیشنهاد می‌کنیم ده ها انیمیشن سینمایی جدید مانند ویلوبی ها ، باب اسفنجی، مینیون ها ظهور گرو ، هتل ترانسیلوانیا، اسکوب و ... را نیز در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.