شب خاموش | Buster & Chauncey's Silent Night
سینمایی مدت زمان: 48 دقیقه سال تولید: 1998

دانلود انیمیشن شب خاموش دوبله فارسی Buster & Chauncey's Silent Night

داستان انیمیشن شب خاموش مربوط به سال 1818 است. کریسمس نزدیک است و مردم شهر اوبرندورفِ اتریش همه در تکاپو برای آماده شدن هستند. در این حین 2 موش موزیسین به نام‌های «باستر» و «چانسی» تصمیم می‌گیرند به شهر بروند. قرار است به مناسبت کریسمس و حضور ملکه در شهر، یک جشن توسط شهردار برگزار شود. برای 2 موش کوچولو، طی کردن یک مسیر برفی برای رسیدن به شهر سخت و دشوار است. علاوه بر این خطرات زیادی هم در مسیر برای آنها وجود دارد. بالاخره و با تحمل سختی‌های بسیار، باستر و چانسی به شهر اوبرندورف می‌رسند.

در کلیسای شهر آنها با دختر کوچولویی به نام «کریستینا» آشنا می‌شوند. کریستینا خانه و خانواده‌ای در شهر ندارد با این حال با دیدن این 2 موش گرسنه برایشان غذا می‌برد و آنها را در جایی می‌گذارد تا گرم بشوند. با ورود ملکه، اشراف هم وارد کلیسا می‌شوند. در میان مردم و اشراف 2 دزد هم هستند که به دروغ خود را «دوک» و «لیدی گرچن» معرفی کرده‌اند. مراسم به هم می‌ریزد و آنها شروع به جیب بری می‌کنند.

گربه‌ای که در مسیر رسیدن به شهر باستر و چانسی را تعقیب کرده بود، وارد کلیسا می‌شود و اوضاع را به هم ریخته می‌کند. شهردار، کریستینا را مقصر ماجرا می‌داند و او را سرزنش می‌کند. همچنین کریستینا را به عنوان دزد دستگیر می‌کنند. پدر ژوزف نظری خلاف شهردار دارد چون او دخترک را می‌شناسد. کریستینا به دردسر افتاده است و موش‌ها گرفتار شده‌اند. آیا بی گناهی دخترک اثبات می‌شود؟ آیا موش‌ها از دست گربه نجات پیدا می‌کنند؟ برای پی بردن به ادامه این ماجرای جذاب تماشای انیمیشن شب خاموش را از دست ندهید.

داستان انیمیشن شب خاموش Buster & Chauncey's Silent Night محصول کمپانی Sony Pictures Home Entertainment با الهام از یکی از آوازهای کریسمس به همین نام نوشته شده است. انیمیشن شب خاموش دوبله فارسی را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. بعلاوه اگر به دنبال منبعی برای تماشای جدیدترین انیمیشن های روز دنیا هستید، می توانید دیگر انیمیشن های محبوب جهان مانند انیمیشن به پیش ، بچه رئیس، اسکوب ، شگفت انگیزان، ویلوبی ها و... را در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.