معاون کلانتر | The Deputy Dawg
سریال ها مدت زمان: 55 دقیقه سال تولید: 1960

دانلود انیمیشن معاون کلانتر با دوبله فارسی Deputy Dawg

انیمیشن معاون کلانتر اثری از استودیو Terrytoons است که انیمیشن‌هایی مثل «هاشیموتو» و «قهرمانان قدرتمند» را در کارنامه‌اش دارد. کارتون معاون کلانتر را می‌توان از آثار برجسته‌ی این استودیو به شمار آورد. این انیمیشن بین سال‌های 1962 تا 1963 از تلویزیون آمریکا پخش شده است و بعد از آن در چند کشور دیگر به نمایش در آمده است. انیمیشن معاون کلانتر در دهه 60 در ایران هم چندین بار نمایش داده شده است. اولین قسمت از این انیمیشن در 8 سپتامبر سال 1962 در آمریکا پخش شد و از آن به بعد پخش آن به صورت هفتگی تا 25 می 1963 ادامه داشت.

در این انیمیشن، Deputy Dawg یک معاون کلانتر در ایالت «فلوریدا» است. بعد از چند قسمت لوکیشن این کارتون به «می‌سی‌سی‌پی» و بعد به «تنسی» تغییر پیدا می‌کند. بیشتر شوخی‌های این کارتون بصری هستند و جنبه اکشن دارند. همچنین ویژگی‌های بارز ایالت‌های جنوبی مثل لهجه آنها هم در این انیمیشن مورد توجه است.

عمده‌ی کار معاون کلانتر به عنوان مامور قانون، دستگیر کردن کسانی است که آرامش شهر را به هم می‌ریزند. او همچنین دوست دارد که جلوی کلانتر خودی نشان بدهد. 2 خرابکار معروف شهر 2 کودک هستند و معمولا معاون کلانتر مثل یک معلم سعی می‌کند رفتارهای بد آنها را گوشزد کند و به آنها خوب رفتار کردن را بیاموزد. شخصیت Deputy Dawg یا همان معاون کلانتر، بعد از انیمیشن معاون کلانتر در چند انیمیشن دیگر هم حضور پیدا کرد.

تمام قسمت‌های کارتون معاون کلانتر دوبله فارسی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای کارتون‌های قدیمی و دهه شصتی علاقه دارید، کارتون‌های هاچ زنبور عسل ، بلیک و مورتیمر، ماجراهای نیلز ، دامبو و آن شرلی با موهای قرمز را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم. امیدواریم از تماشای این کارتون های نوستالژیک در وب سایت ویزور لذت ببرید.

محصولات این بسته

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.