هاروکا و آینه سحرآمیز | Oblivion Island: Haruka and the Magic Mirror
سینمایی مدت زمان: 91 دقیقه سال تولید: 2009

انیمیشن هاروکا و آینه سحرآمیز با دوبله فارسی

دانلود انیمیشن زیبای هاروکا و آینه جادوئی دوبله فارسی

در انیمیشن هاروکا و آینه سحرآمیز ، مادر «هاروکا» که به شدن بیمار است و در بیمارستان بستری شده است این داستان را برای دختر کوچولویش تعریف می‌کند: روزی روزگاری زمانی که «ماساشینو» هنوز یک روستا بود، پیرزنی یک شانه به یک کشاورز یک یادگاری داد. کشاورز به این شانه کهنه اهمیت نمی‌داد و آن را گم کرد اما آن شی برای پیرزن حکم گنجی باارزش را داشت. یک روز کشاورز به قفس مرغ‌ها رفت و تخم مرغی برداشت تا به معبد تقدیم کند و در عوض از «ایناریساما» بخواهد تا گمشده‌اش را پیدا کند.

مدتی گذشت تا اینکه یک شب ایناریسامای روباه به شکل معجزه آسایی شانه گمشده را برای او آورد. کشاورز از پیدا کردن شانه بسیار خوشحال شد. از آن به بعد ساکنان روستا هر زمان گمشده‌ای داشتند به معبد می‌رفتند و تخم مرغی با خود می‌بردند تا ایناریساما گشمده‌ی آنها را برایشان پیدا کند. اما در حقیقت روباه‌ها به صورت مخفیانه تمام اشیای گمشده را با خود می‌بردند و پنهان می‌کردند.

هاروکا کوچولوی انیمیشن هاروکا و آینه سحرآمیز با شنیدن این داستان به مادرش می‌گوید که نگران نباشد چون او قدر داشته‌هایش را می‌داند. سپس او آینه کوچکی که از مادرش هدیه گرفته است را از کیفش بیرون می‌آورد و می‌گوید همیشه از آن نگهداری خواهد کرد. او یک تخم مرغ برای ایناریساما می‌برد و از او می‌خواهد که مادرش را به او برگرداند. مدتی بعد مادر هاروکا از دنیا می‌رود. هاروکا که از پدرش محبتی نمی‌بیند به خانه‌ی مادربزرگش می‌رود. در آنجا او موجود عجیبی شبیه به روباه را پیدا می‌کند و با دنبال کردنش به دنیایی جادویی وارد می‌شود، البته این تازه اول ماجرا است... شما را به تماشا و دانلود انیمیشن زیبای هاروکا و آینه جادوئی دوبله فارسی دعوت می‌کنیم.

انیمیشن هاروکا و آینه سحرآمیز یک انیمیشن ژاپنی است که اواخر سال 2009 اکران شد. این انیمیشن نامزد جایزه بهترین عنوان سال در سی و سومین دوره جوایز آکادمی فیلم ژاپن Japan Academy Prize شده است، این جایزه در واقع اسکار ژاپن است که به بهترین تولیدات سینمایی اهدا می‌شود. انیمیشن دوبله فارسی هاروکا و آینه سحرآمیز را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. علاوه بر دانلود انیمیشن زیبای هاروکا و آینه جادوئی دوبله فارسی، اگر به آثار برتر انیمیشنی ژاپنی علاقمند هستید، تماشای انیمیشن شهر اشباح دوبله فارسی و انیمیشن قلعه متحرک هاول را از دست ندهید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.