پزشک قلابی | Kurt Turns Evil
سینمایی مدت زمان: 56 دقیقه سال تولید: 2008

دانلود انیمیشن پزشک قلابی دوبله فارسی Kurt Turns Evil

در داستان انیمیشن پزشک قلابی ، کرت یک راننده‌ی لیفتراک است و در شهری زیبا و سرسبز، با خانواده‌اش زندگی می‌کند. او دو پسر و یک دختر دارد و همسرش مهندس نقش کشی ساختمان است. کرت در محل کارش بسیار محبوب است و چندین دوره برنده‌ی جایزه بهترین راننده لیفتراک شده است. اما مساله این است که درآمدش پایین است و خانواده‌اش از این وضعیت مالی خسته شده‌اند.

در ادامه انیمیشن پزشک قلابی با ورود یک دکتر ثروتمند به همسایگی آنها، اوضاع بدتر هم می‌شود. همسر و فرزندان کرت به اموال و دارایی دکتر حسادت می‌کنند و آرزو دارند مثل او باشند. همسرش برای خانه‌ی جدید او استخر طراحی می‌کند و با او دوست می‌شود. پسر بزرگش هم عاشق اتومبیل دکتر است و دیگر با کرت به مدرسه نمی‌رود. تنها کسی که برایش مانده پسر کوچولویش «باد» است. کرت از این وضعیت ناراحت است و سعی می‌کند خودش را همپای دکتر پیش ببرد.

تا اینکه یک روز در اسکله او به صورت اتفاقی یک ملوان در حال غرق شدن را نجات می‌دهد. ملوان فکر می‌کند که او دکتر است و حسابی از او تشکر می‌کند. کمی بعد، زمانی که پسرش را از مهدکودک به خانه می‌برد به خانمی در دستوران کمک می‌کند و باز هم ادعا می‌کند دکتر است. کرت از اینکه این همه احترام اجتماعی به دست آورده خوشحال است و تصمیم می‌گیرد همه جا خودش را دکتر معرفی می‌کند. اما او هیچ چیزی از پزشکی نمی‌داند...

انیمیشن پزشک قلابی با نام دیگر انیمیشن کرت شیطان صفت انیمیشنی کمدی و خانوادگی است. این انیمیشن 31 اکتبر 2008 در نروژ اکران شده است. امیدواریم از تماشای انیمیشن دوبله فارسی پزشک قلابی Kurt Turns Evil در ویزور کیدز لذت ببرید. همچنین برترین انیمیشن‌های سال 2008 مثل وال ای ، پاندای کونگ فو کار و ماداگاسکار 2 را می‌توانید با دوبله فارسی از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. جدیدترین انیمیشن های روز دنیا مانند فروزن، اسکوب ، هتل ترانسیلوانیا، گرگ مادرزاد و ... نیز در وب سایت ویزور در دسترس شما علاقمندان به انیمیشن قرار دارند.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.