گربه بی باک و موش کوچیکه | Courageous Cat and Minute Mouse
سریال ها مدت زمان: 0 دقیقه سال تولید: 1960

دانلود کارتون گربه بی باک و  موش کوچیکه دوبله فارسی Courageous Cat and Minute Mouse

کارتون گربه بی باک و موش کوچیکه کارتونی کودکانه محصول سال 1960 است. شخصیت‌های این انیمیشن را Bob Kane ، نویسنده و طراح داستان‌های مصور، خلق کرده است. کین را بیشتر برای خلق شخصیت محبوب ابرقهرمانی یعنی «بتمن» و همراهش «رابین» می‌شناسند. بسیاری از افراد شخصیت‌های گربه بی باک و موش کوچولو را در واقع تقلیدی آشکار از بتمن و رابین می‌دانند.

گربه بی باک، محافظ و نگهبان شهر است. او مثل جیمز باند، تعداد زیادی ابزار و اسلحه‌های کارآمد و مختلف دارد و در مواقع نیاز از آنها استفاده می‌کند. از طناب و کمان و چترنجات تا دستکش بوکس و پرتوهای مغناطیسی که در مقابله با اشرار از آنها استفاده می‌کند. او یک همکار باوفا و زبل به نام موش کوچیکه هم دارد که در دستگیر کردن مجرمان به او کمک می‌کند. رئیس پلیس شهر هم یک سگ است و به داشتن نیروهایی مثل گربه بی باک و موش کوچولو افتخار می‌کند زیرا آنها همیشه در انجام ماموریت خود سربلند و موفق هستند.

گربه بی باک و موش کوچیکه در غاری زندگی می‌کنند که ورودی آن شکل سر گربه است. همچنین اتومبیل ویژه آنها که به وقتش هواپیما هم می‌شود به شکل گربه است. آنها اخبار مربوط به جنایت‌های انجام شده در گوشه و کنار شهر را از طریق امواج گربه‌ای مخصوص خود بر روی تلویزیون دریافت می‌کنند و بعد با «کَتموبیل» (همان اتومبیل ویژه‌ی گربه بی باک) راهی محل حادثه می‌شوند.

تمام قسمت‌های انیمیشن گربه بی باک و  موش کوچیکه دوبله فارسی Courageous Cat and Minute Mouse را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای کارتون‌های قدیمی و نوستالژیک علاقمند هستید، انیمیشن‌های آن شرلی با موهای قرمز ، پینوکیو، خانواده دکتر ارنست ، هاچ زنبور عسل و ماجراهای نیلز را به شما پیشنهاد می‌دهیم.