پسری که می خواست خرس باشد | The Boy Who Wanted to Be a Bear
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 2002

دانلود انیمیشن پسری که می خواست خرس باشد The Boy Who Wanted to Be a Bear با دوبله فارسی

انیمیشن پسری که می خواست خرس باشد ، حاصل همکاری یک کمپانی فیلمسازی فرانسوی و یک کمپانی دانمارکی است. این انیمیشن اولین بار در 18 دسامبر سال 2002 در فرانسه به روی پرده نمایش رفت و بازخوردهای نسبتا خوبی گرفت. ماجرای این کارتون با یک خرس نر و ماده قطبی شروع می‌شود. آنها مشغول بازی و قدم زدن هستند که یک دسته گرگ به آنها حمله می‌کنند. خرس ماده باردار است و نمی‌تواند پا به پای خرس نر بدود. او ناگهان تعادلش را از دست می‌دهد و از صخره‌ای به پایین پرت می‌شود. خرس نر خیلی زود خودش را می‌رساند چون وقت زایمان همسرش شده است. بچه‌ی آنها مرده به دنیا می‌آید و خرس ماده از این بابت ناراحت و افسرده می‌شود. او نه دیگر غذا می‌خورد و نه حرف می‌زند تنها گاهی از ناراحتی‌اش فریاد می‌کشد.

کمی آن طرف‌تر یک شکارچی خرس با همسرش در یک کلبه زندگی می‌کنند. آنها به تازگی صاحب یک پسر کوچولو شده‌اند و چون همزمان صدای نعره‌های خرس را شنیده‌اند، بچه را خرس کوچولو صدا می‌کنند. یک روز که شکارچی برای شکار خرس خانه را ترک می‌کند، خرس نر به خانه‌ی او می‌رود و نوزادش را می‌برد. خرس‌ها از کودک مثل بچه‌ی خودشان نگهداری می‌کنند و به او می‌گویند که یک خرس است. خرس کوچولو هم مثل یک خرس بزرگ می‌شود تا اینکه بالاخره پدرش او را پیدا می‌کند و به خانه برمی‌گرداند.

پسر خوی وحشی دارد و اصلا بلد نیست مثل انسان‌ها رفتار کند. او به مرور متوجه می‌شود که انسان‌ها از جمله پدر خودش، خرس را برای پوست گرمشان شکار می‌کنند. حالا او نمی‌داند که باید به زندگی شبیه به آدم‌ها ادامه دهد یا اینکه یک خرس است و باید به طبیعت برگردد. انیمیشن پسری که می خواست خرس باشد ، برنده‌ی 12 جایزه‌ی بین المللی از جمله جایزه‌ی بهترین انیمیشن در جشنواره‌ی فیلم برلین شده است. این انیمیشن دوبله فارسی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

در ادامه شما را به تماشای انیمیشن عصر یخبندان 1 که از دیگر انیمیشن های موفق سال 2002 به شمار می آید، از وب سایت تماشای آنلاین انیمیشن ویزور دعوت می کنیم. آخرین قسمت این انیمیشن محبوب نیز با عنوان عصر یخبندان 5 در وب سایت ویزور در دسترس شما عزیزان قرار دارد.

ضمنا اگر به تماشای انیمیشن های جدید 2020 هم علاقه مند باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن برایت هارت 2 : عملیات گروهان کرم شب تاب ، به پیش، آرتمیس فاول ، دانشگاه جادویی، ماجراهای دیجیمون ، بی باک، کهن قصه های وحشی گری و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

نقد و بررسی

۹۹/۰۴/۲۲
اگه رایگان میشد عالی بود

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.