همه میکی را دوست دارند | Everybody Loves Mickey
سینمایی مدت زمان: 54 دقیقه سال تولید: 2003

دانلود انیمیشن همه میکی را دوست دارند دوبله فارسی Everybody Loves Mickey

در انیمیشن همه میکی را دوست دارند ، میکی موس شخصیت اصلی داستان است. «میکی موس» یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی است. این کاراکتر در سال 1928 توسط «والت دیزنی» و «آب آیورکس» خلق شد. تا سال‌ها، صداپیشه‌ی این شخصیت خودِ والت دیزنی بود. اولین حضور میکی موس در انیمیشن معروف «کشتی بخار ویلی Steamboat Willie» محصول سال 1928 است. این انیمیشن سیاه و سفید بود و بعدها تصاویری از آن برای معرفی والت دیزنی در ابتدای انیمیشن‌ها استفاده شد.

بعد از آن، این شخصیت در بیش از 100 فیلم و انیمیشن حضور پیدا کرد. میکی موس اولین شخصیت کارتونی است که در پیاده روی مشاهیر هالیوود یک ستاره به نامش ثبت شده است. در سال 1930 اولین کتاب کمیک میکی موس منتشر شد و او را بیش از پیش معروف کرد. همچنین این شخصیت خیلی زود وارد بازی‌های ویدیویی شد. میکی موس در کنار دیگر شخصیت‌های معروف دیزنی یعنی «گوفی» و «دانلد داک» همیشه ماجراهای بامزه و جالبی را رقم می‌زند.

در انیمیشن همه میکی را دوست دارند داستان‌های کوتاهی از ماجراهای میکی موس نشان داده می‌شود. در داستان اول، میکی یک خیاط ساده است و در مغازه‌اش در حال مگس پرداندن است که با یک حرکت ٧ مگس را می‌کشد. در بیرون از مغازه‌ی او غوغایی به پا شده است. یک غول وارد محدوده‌ی شهر شده و مردم را وحشت زده کرده است. ناگهان یک نفر از میکی می‌پرسد آیا تو غول بزرگ را دیدی؟ و میکی که اصلا حواسش به ماجرا نیست می‌گوید بله من ٧ تا از آنها را با یک حرکت از پا در آوردم. این خبر در شهر می‌پیچد و به گوش پادشاه می‌رسد. حالا پادشاه او را فرامی‌خواند تا با کشتن غول مردم را نجات دهد اما مساله این است که میکی فکر می‌کند برای کشتن مگس‌ها به قصر دعوت شده است. تماشای این انیمیشن بامزه و مهیج را از دست ندهید.

فیلم‌های کوتاه میکی موس تا کنون 10 بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده‌اند. همچنین در سال 1932 یک جایزه اسکار افتخاری به خاطر خلق میکی موس به والت دیزنی اهدا شده است. امیدواریم از تماشای انیمیشن همه میکی را دوست دارند با دوبله فارسی در ویزور لذت ببرید.

ما انیمیشن های جذاب دیگری مانند باب اسفنجی اسفنج در حال فرار ، شگفت انگیزان، سونیک خارپشت ، مرد عنکبوتی، ترول ها 2 ، من نفرت انگیز، شگفت انگیزان 2 و... را نیز در وب سایت ویزور در دسترس شما علاقمندان به انیمیشن قرار داده ایم. امیدواریم از تماشای این انیمیشن های جذاب لذت ببرید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.