پاندا تکواندو کار | Chop Kick Panda
سینمایی مدت زمان: 41 دقیقه سال تولید: 2011

دانلود انیمیشن پاندا تکواندو کار با دوبله فارسی Chop Kick Panda

در انیمیشن پاندا تکواندو کار «زیبو» یک پاندای چاق است که در رویاهایش آرزو دارد یک جنگجوی بزرگ شود. او در کنار یکی از بزرگترین جنگجویان دنیا یعنی استاد «هان» است اما به عنوان نظافتچی و نه شاگرد یا استاد. او هرروز با چوب جارویش تمرین مبارزه می‌کند اما مساله این است که قدرت بدنی کافی ندارد و تکنیک‌های مبارزه را خوب بلد نیست. همین مساله باعث شده تا مورد تمسخر استاد بالی قرار بگیرد.

زیبوی انیمیشن پاندا تکواندو کار به پسرش گفته که در معبد تمرین تکواندو می‌کند. او همچنین برای همکلاسی‌های پسرش از دلاوری‌ها و مبارزه‌هایش می‌گوید؛ داستان‌هایی که اگرچه خیالی هستند ولی باعث شدند پسرش به او افتخار کند و همکلاسی‌های او به وجد بیایند. او به پسرش قول داده که یک روز او و دوستانش را به معبد ببرد. برای این کار از استاد هان اجازه می‌گیرد. زیبو تا قبل از آن حتی جرات صحبت کردن با استاد هان را نداشت اما بخاطر قولی که داده سر صحبت را باز می‌کند. او در همان مکالمه‌ی کوتاهی که با استاد دارد درس‌های زیادی از او می‌گیرد.

استاد هان اعتقاد دارد قدرت درون افراد است و به سلاحی که در دست دارند وابسته نیست. هان کسی است که منطقه‌ی آبشار آرامش را از دست افراد شرور نجات داده است. حالا برادر دوقلویش قصد دارد گردنبند جادویی هان که نسل به نسل از اساتید بزرگ به او رسیده را به دست بیاورد و بر آبشار آرامش حکومت کند. این گردنبند قدرتی جادویی دارد و هرکس به گردن بیاندازد قدرتمند می‌شود. برای رسیدن به این هدف او بالی را مسئول پیدا کردن گردنبند کرده است.

بالی موفق نمی‌شود گردنبند را بدزدد زیرا زیبو با بچه‌ها در حال گشت زدن در راهرو هستند. بالی که می‌داند اگر دست خالی سراغ برادر شرور هان برود ممکن است جانش را از دست بدهد، به جمع بچه‌ها می‌رود و درباره‌ی گردنبند به آنها می‌گوید. سپس می‌گوید هرکس گردنبند را پیدا کند جایزه می‌گیرد و بچه‌ها زیبو مشغول جستجو می‌شوند. آیا آنها گردنبند را پیدا می‌کنند؟ تماشای انیمیشن پاندا تکواندو کار به کارگردانی Darrell Van Citters را از دست ندهید.

شما می توانید انیمیشن های محبوب دیگر مانند پاندا کونگ فو کار، جاسوسان نامحسوس ، مرد عنکبوتی، ترول ها 2 ، بچه رئیس، شگفت انگیزان 2 ، سگهای نگهبان ، باب اسفنجی اسفنج بیرون از آب و ... را نیز در ویزور دانلود و تماشا کنید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.