خانواده دکتر ارنست | Swiss Family Robinson
سریال ها مدت زمان: 60 دقیقه سال تولید: 1981

دانلود انیمیشن خانواده دکتر ارنست دوبله فارسی

انیمیشن خانواده دکتر ارنست با نام اصلی «خانواده سوئیسی رابینسون: جزیره اسرارآمیز فلون» یک مجموعه انیمیشن محصول سال 1981 است. این انیمیشن هم مثل «آن شرلی با موهای قرمز» محصول کمپانی ژاپنی نیپون انیمیشن است. داستان این انیمیشن با برداشتی از رمان «خانواده سوئیسی رابینسون» نوشته «جان دیوید ویس» است که در سال 1812 منتشر شده است.

خانواده رابینسون متشکل از پدر خانواده یعنی دکتر ارنست رابینسون بعنوان یک پزشک، مادر خانواده، «آنا رابینسون» که خانه دار است، پسر بزرگ خانواده «فریتز» است که دوست دارد موزیسین شود. فرزند دوم «ربکا» است که او را بکا صدا می‌کنند، او بازیگوش است و مثل پسرها رفتار می‌کند. فرزند آخر خانواده هم «جک» کوچولو است.

در انیمیشن خانواده دکتر ارنست ماجرا از این قرار است که نامه‌ای از دوست دکتر ارنست یعنی دکتر الیوت که در استرالیا زندگی می‌کند، به دست او می‌رسد. در این نامه او از وضعیت کمبود پزشک در استرالیا نوشته و اینکه به کمک او احتیاج دارند. او تصمیم می‌گیرد با خانواده‌اش به استرالیا برود و یک چالش بزرگ برای آنها است. برای بکا این خبر بسیار خوشحال کننده است اما فریتز که می‌داند در محل زندگی جدیدشان فرصتی برای یادگیری موسیقی ندارد عصبانی و معترض است. او تصمیم می‌گیرد در شهر بماند و به علاقه‌اش برسد اما در آخرین لحظات سوار کشتی می‌شود و می‌رود.

در کشتی فریتز با دختری به نام امیلی آشنا می‌شود و به این ترتیب سفر برایش دلپذیرتر می‌شود. بکا هم به شیطنت‌هایش ادامه می‌دهد و این سفر را برای خودش ماجراجویانه می‌کند. در مسیر دکتر ارنست هم بیکار نیست و به بیماران کمک می‌کند. یک روز کشتی آنها درگیر توفان می‌شود. اکثر مسافران کشتی موفق می‌شوند که سوار قایق نجات شوند اما خانواده دکتر ارنست چون در حال رسیدگی به بقیه هستند از قایق‌ها جا می‌ماند. آنها جان سالم به در می‌برند اما وارد یک جزیره خالی از سکنه می‌شوند. و ماجرا این چنین آغاز می‌شود...

علاوه بر انیمیشن خانواده دکتر ارنست که یکی از انیمیشن های محبوب قدیمی است شما می توانید دیگر کارتون های قدیمی مانند ماجراهای نیلز ، پینوکیو، گربه های اشرافی ، بارباپاپا، آن شرلی با موهای قرمز و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.