فروزن ٢ | Frozen 2
سینمایی مدت زمان: 103 دقیقه سال تولید: 2019

کارتون فروزن ۲ دوبله فارسی

داستان کارتون فروزن ٢ با یک فلش‌بک به کودکی آنا و السا شروع می‌شود. پدرشان، پادشاه آرندل، تعریف می‌کند که چه اتفاقی برای پدربزرگ آنها در جنگل جادویی رخ داده است. حالا سال‌ها گذشته و دو پرنسس پدر و مادرشان را از دست دادند. اتفاقی عجیب برای السا می‌افتد. او مدام صدایی را می‌شنود که او را فرا می‌خواند، صدایی که هیچکس دیگر قادر به شنیدنش نیست. السا سعی می‌کند به صدا بی‌تفاوت باشد اما اتفاق عجیبی رخ می‌دهد. منابع آب شهر قطع می‌شوند و آب و هوا دچار تغییری ناگهانی می‌شود. در کارتون فروزن ٢ شهر دیگر امنیت قبل را ندارد. پس السا تصمیم می‌گیرد منشا صدا را پیدا کند و راهی جنگل جادویی شود. آنا، اولاف و کریستوف هم با او راهی این سفر می‌شوند.

آنها در میان راه شواهدی پیدا می‌کنند که شاید دلیل مرگ پدر و مادرشان باشد. از یک جایی به بعد السا که شرایط را برای خواهرش آنا خطرناک می‌بیند او را با جادو از آن محل دور می‌کند تا خودش به تنهایی ادامه راه را برود. آیا در ادامه داستان انیمیشن فروزن 2 السا منشا صدا را پیدا می‌کند؟ آیا آنا می‌تواند خودش را به خواهرش برساند و در این راه به او کمک کند؟

کمپانی والت دیزنی، ادامه‌ی کارتون فروزن ١ را حدود ٣ سال بعد با بودجه‌ای در حدود ١٥٠ میلیون دلار ساخت. انیمیشن فروزن ١، بر اساس رمان ملکه برفی از هانس کریستیان آندرسن ساخته شد و در زمان خودش حسابی گل کرد. السا و آنا هم به عنوان پرنسس‌های متفاوت از دنیای دیزنی جای خود را در بین طرفداران باز کردند. متفاوت از این نظر که آنها متکی به خودشان بودند و برای نجات خود از وضعیتی که داشتند خودشان تلاش کردند.

بعد از اکران، کارتون فروزن ٢ (یا همان یخ زده ٢) با شکستن رکورد فروش انیمیشن شگفت انگیزان ٢ ، پرفروش‌ترین انیمیشن تمام ادوار شد. این انیمیشن حدود یک و نیم میلیارد دلار در دنیا فروش داشته است. دانلود انیمیشن شگفت انگیزان ٢ نیز در سایت ویزور امکانپذیر می باشد. به علاوه، نامزد جوایز بزرگی مثل اسکار، گلدن‌گلوب و بفتا هم شده است. انیمیشن دوبله فارسی فروزن و دیگر انیمیشن های برتر سال را در ویزور ببینید.

تصاویر فیلم

نقد و بررسی

m.a ۹۸/۱۲/۲۶
عالی بود
ماهک ۹۸/۱۲/۲۵
خیلی عالی بود
۹۸/۱۲/۰۹
عالی

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.