عشق مو | Hair Love
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 7 دقیقه سال تولید: 2019

دانلود انیمیشن عشق مو Hair Love 2019

 دانلود کارتون عشق مو زبان اصلی

انیمیشن عشق مو Hair Love درباره‌ی دختر بچه‌ای 7 ساله است که موهای فر و ضخیمی دارد. او یک ویدیوی آموزشی آراسته کردن موهای فر را تماشا می‌کند. سپس سعی می‌کند قدم به قدم با او پیش برود اما موهایش نه تنها مرتب نشده بلکه از اولش هم بدتر شده است. در همین لحظه پدرش «استفن» از راه می‌رسد. ظاهرا آنها عجله دارند تا به جایی برسند و «استفن» هیچ سررشته‌ای از آرایشگری ندارد. او در ابتدا سعی می‌کند فقط یک کلاه روی سر دخترش بگذارد و این به هم ریختگی را بپوشاند.

دختر اما قبول نمی‌کند. او دلش می‌خواهد مثل آن ویدیوی آموزشی که مادرش مرحله به مرحله و با حوصله روی موهایش وقت گذاشته مرتب باشد. او ویدیو را به پدرش نشان می‌دهد. حالا چالش سختی برای «استفان» شروع شده است. او نمی‌خواهد حالا که مادر خانواده حضور ندارد، دخترش احساس کمبود کند.

در آن ویدیوی آموزشی، برای مادر که در حال توضیح دادن است آراستن مو کاری آسان و دوست داشتنی است و او با حوصله و با عشق این کار را انجام می‌دهد. اما برای «استفن» حالت دادن آن همه موی فر مثل مشت خوردن از یک حریف در مسابقات مشت‌زنی است. با توضیحات کامل مادر و تلاش و حوصله‌ی پدر، بالاخره موهای دختر درست شبیه ویدیو می‌شود و آنها خیلی زود به سوی مقصدشان راه می‌افتند. در ادامه می‌بینیم که آنها وارد بیمارستان می‌شوند. مادر خانواده بخاطر شیمی‌درمانی در آنجا بستری است و هیچ مویی روی سرش نیست. اما ظاهرا حالش بهتر است و آنها با هم به خانه برمی‌گردند.

انیمیشن عشق مو Hair Love که یک انیمیشن کوتاه است در ماه اوت 2019 و همراه با انیمیشن پرندگان خشمگین 2 اکران شد. این انیمیشن کمدی و خانوادگی، در میان نامزدهای دریافت اسکار 2020 قرار داشت و برنده‌ی اسکار بهترین انیمیشن کوتاه سال شد. از دیگر انیمیشن های محبوب سال 2019 می توان به انیمیشن فروزن 2 اشاره کرد که می توانید آن را نیز از وب سایت ویزور تماشا کنید.

امیدواریم از تماشای انیمیشن عشق مو در سایت یا اپلیکیشن ویزور لذت ببرید.

نقد و بررسی

۹۹/۰۲/۱۱
من دوست داشتم این فیلمو عالی بود

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.