کلاوس | Klaus
سینمایی مدت زمان: 96 دقیقه سال تولید: 2019

دانلود انیمیشن کلاوس klaus 2019 دوبله فارسی

دانلود کارتون کلاوس 2019 با دوبله فارسی

داستان انیمیشن کلاوس Klaus از آنجا شروع می شود که جسپر معرفی می شود. جسپر، پسری نازپرورده از خانواده‌ای ثروتمند است. شغل خانوادگی آنها پست است. پدر جسپر مدیرکل اداره و آکادمی پست است و دلش می‌خواهد پسرش هم در این زمینه مشغول به کار شود و شغل خانوادگیشان را ادامه دهد. اما جسپر بسیار تنبل است و در همه‌ی آموزش‌ها و آزمون‌های آکادمی شکست می‌خورد. پدرش که در تربیت او کم آورده تصمیم می‌گیرد او را به عنوان پستچی به شهری دورافتاده و یخ‌زده بفرستد. شهری به نام «اِسمیرینگزبرگ». پدر جسپر از او می‌خواهد در طول یک سالی که در آن شهر است، 6 هزار نامه برساند. در غیر این صورت او از همه‌ی امکانات مالی و معنوی خانواده محروم و از خانواده طرد می‌شود. پدرش در ادامه به او می‌گوید بعدها از من بابت این لطف تشکر خواهی کرد.

در ادامه داستان انیمیشن کلاوس klaus می بینیم که جسپر که هیچ ایده‌ای از آن شهر ندارد راهی ماموریتش می‌شود. زمانی که به آنجا می‌رسد خودش را وسط یک دعوای خانوادگی قدیمی می‌بیند. حالا او باید میان این مردمی که با هم دشمن هستند زندگی و کار کند. یک روز در اداره پست شهر، نقشه‌ای از «اِسمیرینگزبرگ» می‌بیند و متوجه می‌شود که قسمتی از این جزیره خالی از سکنه است. وقتی به آن قسمت سر می‌زند خانه‌ی مرد چوب‌بری به نام کلاوس را می‌بیند. چیزی که نظر جسپر را جلب می‌کند این است که، این خانه پر از اسباب‌بازی است. او یکی از آنها را برای کودکی که یک نامه نوشته بود می‌برد. خیلی زود این خبر بین بچه‌ها می‌پیچد که اگر نامه‌ای برای کلاوس بنویسند برایشان اسباب‌بازی می‌فرستد...

انیمیشن کلاوس klaus در واقع می‌خواهد یک تاریخچه‌ی جدید از بابانوئل را معرفی کند که با ورژن‌هایی که تا به حال شنیده‌ایم متفاوت است. این انیمشن برای تعطیلات کریسمس از Netflix پخش شد. انیمیشن کلاوس جایزه‌ی بفتا 2020 در بخش بهترین انیمیشن سال را از آن خود کرد. این کارتون جدید در جوایز اسکار هم در همین رشته نامزد بود اما جایزه را رقیبش انیمیشن داستان اسباب‌بازی 4 به دست آورد. از دیگر انیمیشن های 2019 که مقبولیت بالایی را به دست آورد می توان به انیمیشن جاسوسان نامحسوس نیز اشاره کرد. از تماشای کارتون کلاوس دوبله فارسی در وب سایت ویزور لذت ببرید.