یوگی و دوستان | Yogi's Gang
سریال ها مدت زمان: 60 دقیقه سال تولید: 1977

دانلود کارتون یوگی و دوستان با دوبله فارسی Yogi's Gang

کارتون یوگی و دوستان یک سریال کارتونی آمریکایی و محصولی از کمپانی Hanna-Barbera Productions, Inc است. این سریال بین سال‌های 1977 تا 1978 میلادی پخش شده است. این سریال مفاهیمی فرهنگی و اجتماعی در خودش داشت که از نامگذاری شخصیت‌های منفی‌اش هم کاملا مشخص است. کارتون دار و دسته‌ی یوگی در ایران به نام یوگی و دوستان ترجمه شد و در دهه‌ی شصت از تلویزیون پخش شد. در کارتون یوگی و دوستان ماجرا از این قرار است که یوگی با چند نفر از دوستانش با یک کشتی پرنده در حال سفر هستند. گاه به گاه به آنها عده‌ای اضافه می‌شوند. در این مسیر افرادی شرور هم گاهی جلوی آنها ظاهر می‌شوند و چالش‌هایی را برای آنها به وجود می‌آورند.

شخصیت‌های اصلی کارتون یوگی و دوستان را می‌شناسید؟ شخصیت اصلی داستان یوگی خرسه است. یک خرس قهوه‌ای ماجراجو که معمولا دوستش بوبو خرسه او را از دردسر نجات می‌دهد. مورچه اتمی، ابرقهرمان کوچولوی داستان است. ماگیلا یک گوریل قوی هیکل است که موتورخانه‌ی کشتی را راه اندازی کرد و به آن رسیدگی می‌کند. داکی دودل هم یک اردک است که با دوست خوبش چاپر که یک بولداگ است زندگی می‌کند. چاپر همیشه مراقب است تا داکی توسط جانوران دیگر مثل روباه و تمساح که همیشه در کمینش هستند، خورده نشود. هاکلبری هوند یک سگ دست و پا چلفتی و ساده اما بسیار خوش شانس است و کارهایش را شانسی پیش می‌برد. به طور کلی کلمه هاکلبری به معنای ناشی و آماتور است. او بعدها به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی به داستان اضافه شد. و چند شخصیت فرعی دیگر...

کارتون یوگی و دوستان Yogi's Gang را می‌توانید هم اکنون با دوبله فارسی از اپلیکیشن و وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای کارتون‌های نوستالژیک دهه شصت علاقه دارید، در قسمت کارتون‌های قدیمی در ویزور می‌توانید به بهترین کارتون‌های دهه 60 از جمله خانواده دکتر ارنست ، هاچ زنبور عسل، معاون کلانتر ، پینوکیو و ... با دوبله فارسی دسترسی داشته باشید. از انیمیشن های جدید سال 2020 هم انیمیشن به پیش ، ویلوبی ها، انیمیشن متصل و ... را به شما معرفی می‌کنیم. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.