جنگ قبایل | Clash-A-Rama
سریال ها مدت زمان: 10 دقیقه سال تولید: 2014

دانلود انیمیشن جنگ قبایل دوبله فارسی Clash-A-Rama!

انیمیشن جنگ قبایل دوبله فارسی یک انیمیشن سریالی محصول سال 2014 است. این انیمیشن کمدی بر اساس یک بازی موبایلی به نام کلش آف کلنز Clash of Clans ساخته شده است. بازی کلش آف کلنز را کمپانی Supercell در سال 2012 برای سیستم عامل iOS و حدود 1 سال بعد برای سیستم عامل اندروید منتشر کرد. در این بازی آنلاین چند نفره، هرکس مسئول یک سرزمین است که در ابتدا به شکل یک مزرعه کوچک است و بعد ارتقا پیدا می‌کند. سپس باید از هر وسیله‌ای برای حفظ امنیت سرزمین خود استفاده کند. پس از آن با ساخت قلعه به یک اجتماع آنلاین چندنفره برای چالش‌ها و جنگ قبایل و کارهای دیگری نظیر اهدای نیرو و نبردهای دوستانه بپیوندد. این بازی در زمان خوش بسیار محبوب شد. اپلیکیشن این بازی، تا مدت‌ها سومین اپ پرطرفدار در اپ استور و گوگل پلی استور بود.

انیمیشن جنگ قبایل که یک انیمیشن سریالی است هم بر اساس شخصیت‌های بازی کلش آف کلنز و در محیطی به همان شکل با سبکی کمدی ساخته شده است. این انیمیشن نگاهی نزدیک به داخل قبایل و اتفاقات روزمره‌ی آن دارد. ضمن اینکه شکل گیری جنگ‌ها را می‌توان از نزدیک مشاهده کرد. اولین قسمت این انیمیشن بامزه و جذاب 25 دسامبر 2014 پخش شد و تا 3 فصل ادامه پیدا کرد. اگر مایل هستید ضمن تماشای یک انیمیشن سرگرم کننده، یک دل سیر هم بخندید تماشای انیمیشن جنگ قبایل را از دست ندهید.

انیمیشن جنگ قبایل دوبله فارسی Clash-A-Rama! را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای دیگر انیمیشن‌هایی که بر اساس یک بازی ساخته شدند علاقمند هستید، تماشای انیمیشن سونیک خارپشت Sonic the Hedgehog ، انیمیشن دوبله فارسی پرندگان خشمگین و انیمیشن پوکمون کارآگاه پیکاچو Pokemon Detective Pikachu را به شما پیشنهاد می‌دهیم. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

شما می‌توانید در وب سایت ویزور علاوه بر این انیمیشن جذاب، دیگر انیمیشن های دوبله فارسی جدید از جمله انیمیشن باب اسفنجی اسفنج شگفت انگیز ، گرگ مادرزاد، انیمیشن متصل ، روح، اسکوب ، اژدهای آرزوها، ویلوبی ها و ... را نیز با دوبله فارسی تماشا کنید.