ماجراهای گامبا | Adventures of Gamba
سریال ها مدت زمان: 70 دقیقه سال تولید: 1975

دانلود انیمیشن ماجراهای گامبا دوبله فارسی Gamba no Bōken

دانلود کارتون گامبا دوبله فارسی

انیمیشن ماجراهای گامبا یک انیمه ژاپنی است که بر اساس رمان بزرگ «ماجراجویان: گامبا و 15 همراهش -The Adventurers: Gamba and His Fifteen Companions» ساخته شده است. این رمان در سال 1972 منتشر شد و مدتی بعد استودیو نیپون انیمیشن تصمیم گرفت یک مجموعه تلویزیونی از این رمان تولید کند. این سریال در دهه 60 از تلویزیون ایران نیز پخش شده است.

چند سال بعد در سال 1991 با اقتباس از این سریال موفق، یک فیلم سینمایی با عنوان «ماجراهای گامبا و اوتر -The Adventures of Gamba and Otter» پخش شد. علاوه بر این در سال 2003، یک بازی با نام Gamba no Bōken یا همان ماجراهای گامبا برای پلی استیشن ساخته شد.

در انیمیشن ماجراهای گامبا داستان از این قرار است که، گامبا، موش قهوه‌ای دوست داشتنی و شجاع و دوستش بوبو در یک مهمانی در بندر توکیو در کنار ملوان‌ها اوقات خوبی را می‌گذرانند. در همین هنگام موشی به نام چوتا، تلو تلو خوران و زخمی از راه می‌رسد. او داستان زخمی شدن و زندگی سختش در جزیره شیطان را تعریف می‌کند. ظاهرا جانور شیطان صفت و خطرناکی به نام راسوی سفید در جزیره‌ی شیطان، زندگی را برای موش‌ها و دیگر اهالی سخت و طاقت فرسا کرده است.

گامبا تحت تاثیر حرف‌های چوتا تصمیم می‌گیرد برای نجات موش‌ها راهی جزیره شیطان شود. بوبو هم او را همراهی می‌کند. در مسیر سفر، موش‌های شجاع و ماجراجوی دیگری هم به آنها ملحق می‌شوند. اما مشکل اینجا است که خبر حمله گامبا و دوستانش به گوش راسوی سفید رسیده و او هم نیروهایش را برای از بین بردن موش‌ها فرستاده است. آیا گامبا موفق می‌شود به هدفش برسد؟ تماشای کارتون گامبا دوبله فارسی را از وب سایت ویزور دست ندهید.

تمام قسمت‌های انیمیشن ماجراهای گامبا دوبله فارسی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای انیمیشن‌های سریالی قدیمی علاقمند هستید، تماشای ماجراهای نیلز ، گربه بی باک و موش کوچیکه، هاچ زنبور عسل ، معاون کلانتر و خانواده دکتر ارنست را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

محصولات این بسته

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.