افسانه سه برادر | Sangokushi
سریال ها مدت زمان: 60 دقیقه سال تولید: 1971

دانلود انیمیشن افسانه سه برادر Sangokushi دوبله فارسی

انیمیشن افسانه سه برادر در زبان انگلیسی به نام «نبرد بزرگ: افسانه سه پادشاهی» (Great Conquest: The Romance of Three Kingdoms) معروف است. این انیمیشن ژاپنی با اقتباس از بخش‌هایی از آثار بزرگ ادبیات چین ساخته شده است و بیشتر به روایت جنگ‌ها و مبارزات سیاسی که نزدیک به 2000 سال پیش منجر به اتحاد چین شد، می‌پردازد. این انیمیشن پر از صحنه‌های جنگ و تحولات سیاسی است و چین باستان را به باشکوه‌ترین شکل ممکن به تصویر می‌کشد.

داستان انیمیشن افسانه سه برادر درباره‌ی سه دلاور به نام‌های «لیو بی»، «جانگ فی» و «گوان یو» است. البته محوریت داستان بر لیوبی است. او جوانی شجاع و مشهور به درستکاری است. به همین علت است که دو مرد دیگر، که مردانی جنگجو و دلاور هستند، به حرفهایش اعتماد می‌کنند تا کشور را از هرج و مرج و آشوب نجات دهند.آنها تصمیم خود را قطعی می‌کنند، برای خدایان قربانی می‌دهند و برای شادی مردگان دعا می‌خوانند. بعد برای مبارزه در راه وطن و حمایت از مردم، سوگند می‌خورند.

آنها سوگند یاد می‌کنند: «ما، لیو بی، گوآن یو و جانگ فی سوگند می‌خوریم تا دل‌ها و قدرتمان را برای نجات یکدیگر از خطر، مبارزه در راه میهن، و نجات مردم به یکدیگر پیوند بزنیم. می‌دانیم که خداوند ما را در یک روز متولد نکرده، اما در نظر داریم که هر سه در یک روز و در کنار یکدیگر بمیریم. آسمان و زمین را بر این سوگند برادری گواه می‌گیریم. اگر یکی از ما سوگند خود را بشکند، باشد که آسمان و انسان‌ها برای تنبیه او با یکدیگر متحد شوند.»

وقتی سه برادر پیمان برادری می‌بستند، کشور به دو قلمرو تقسیم شده بود. سائو سائو، در شمال، قلمرو را تأسیس کرده بود و سون چوآن در جنوب قلمرو را شکل داده بود. سه برادر، توانستند با کمک مشاوری به نام بابی ژوگه لیانگ یا چکاکومینگ، یک قلمرو جدید به نام «شو» در غرب چین تأسیس کنند. لیو بی، فرمانروای قلمرو شو بود و برادرانش ژنرال‌های ارتش او بودند و ماجرا به این شکل آغاز شد...

امیدواریم از تماشای انیمیشن افسانه سه برادر دوبله فارسی در ویزور لذت ببرید. اگر به تماشای انیمیشن های 2020 هم علاقه‌مندید می‌توانید انیمیشن هایی مانند دث استروک : شوالیه ها و اژدهایان ، به پیش، غارنشینان 2 ، جزیره لاروا، خانواده پاگنده و ... را نیز با بالاترین کیفیت در وب سایت ویزور تماشا کنید.