هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستان | Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
سینمایی مدت زمان: 97 دقیقه سال تولید: 2018

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ٣ دوبله فارسی

داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ٣ با فلش‌بکی به زمان گذشته شروع می‌شود. زمانی که شکارچی هیولاها، ون هلسینگ، دراکولا و دوستانش را در یک قطار مسافربری می‌بیند که با لباس مبدل در بین مسافران نشسته‌اند و سعی می‌کند آنها را شکار کند. همه فرار می‌کنند و سر شکارچی بی کلاه می‌ماند. او بارها و بارها تلاش می‌کند دراکولا را بگیرد اما هربار کارش بی‌نتیجه می‌ماند.

در ادامه زمان داستان هتل ترانسیلوانیا ٣ به زمان حال برمی‌گردد و می‌بینیم که دراکولا بعد از رفتن دخترش تنها شده است. بنابراین دخترش میویس تصمیم می‌گیرد او را با یک کشتی کروز به تعطیلات ببرد تا حال و هوایی عوض کند. دراکولا با این سفر مخالف است و فقط به خاطر دخترش حاضر به رفتن می‌شود. روی عرشه کشتی او با ناخدای کشتی که زنی به نام اریکا است آشنا می‌شود و یک دل نه صد دل عاشق او می‌شود غافل از اینکه اریکا از نواده‌های «ون هلسینگ» دشمن قسم خورده‌ و شکارچی هیولاها است و قصد جانش را دارد. حالا اعضای خانواده و دوستان دراکولا باید برای حفظ جانش تلاش کنند. باید دید در این ماجرا چه کسی برنده است.

انیمیشن کمدی و فانتزی هتل ترانسیلوانیا ٣ به شیوه‌ی پویانمایی رایانه‌ای و توسط شرکت سونی پیکچرز ساخته شده است. کارتون جدید ترانسیلوانیا ٣ اواسط تابستان ٢٠١٨ اکران و در جدول باکس آفیس موفق و درخشان ظاهر شد. این انیمیشن با بودجه‌ای در حدود ٨٠ میلیون دلار ساخته شد و بیش از ٥٠٠ میلیون فروخت.

اما در قسمت های قبلی هتل ترانسیلوانیا چه گذشت؟ در انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ١ بود که دختر نوجوان دراکولا میویس با پسری به نام جاناتان آشنا شد و علی‌رغم خواسته‌ی دراکولا پای یک انسان به ترانسیلوانیا باز شد. سپس در قسمت دوم یعنی هتل ترانسیلوانیا ٢ میویس و جاناتان ازدواج کردند و صاحب فرزند شدند. برای همه سوال بود که این بچه ویژگی‌های دراکولایی را به ارث برده یا نه. بیشتر از همه خودِ دراکولا نگران نوه‌اش بود. از طرفی میویس دلش می‌خواست دنیای بیرون از مجموعه هتل را ببیند و تصمیم به ترک ترانسیلوانیا گرفت. او و همسرش به سفر رفتند و بچه را پیش پدربزرگش دراکولا تنها گذاشتند. برای دراکولا و دیگر دوستان هیولایش نگهداری از یک بچه چالش بزرگ و جدیدی بود.

گندی تارتاکوفسکی، سازنده‌ی سه قسمت قبل این مژده را به طرفداران داده که هتل ترانسیلوانیا ٤ قرار است اواخر سال ٢٠٢١ اکران شود. اما هنوز اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست. انیمیشن دوبله فارسی هتل ترانسیلوانیا ٣ و قسمت های قبلی آن را می‌توانید در ویزورکیدز تماشا کنید.   

لینک‌های دانلود