پا کوچولو | Smallfoot
سینمایی مدت زمان: 96 دقیقه سال تولید: 2018

انیمیشن پا کوچولو دوبله فارسی Smallfoot

ماجرای انیمیشن پا کوچولو Smallfoot از این قرار است که در قله‌ی یک کوه، میان صخره، سنگ، یخ و برف شهری است که در آن موجودات پشمالویی به نام یتی یا همان پاگنده‌ها زندگی می‌کنند. آنها چون هیچ وقت زیر قله‌ی پوشیده از ابر را ندیده‌اند معتقد هستند که چند ماموت ابرهایی بزرگ را روی پشت خود نگه داشتند و امنیت دنیای آنها بسته به همین است. همچنین آنها عقیده دارند که هرروز یک نفر باید با سر به ناقوس شهر بکوبد تا خورشید طلوع کند و آنها از گرمای آن بهره ببرند. خانواده‌ی یک یتی به نام «میگو» سال‌ها است که وظیفه دارند به ناقوس شهر بکوبند. نفر بعدی در خانواده‌ی آنها که باید این مسئولیت را به عهده بگیرد خودِ «میگو» است و او از این بابت بسیار خوشحال است.

در ادامه داستان انیمیشن پا کوچولو Smallfoot می بینیم که روزی که میگو برای اولین بار قرار است به سوی ناقوس پرتاب شود و اولین زنگ آزمایشی خود را بزند حواسش از مسیر پرت می‌شود و به جایی دور پرتاب می‌شود. او یک هواپیمای تک سرنشین در حال سقوط می‌بیند که درست جلوی او به زمین می‌خورد و خلبان آن با چتر به بیرون می‌افتد. میگو به سوی او می‌رود و به قول خودش یک پا کوچولو می‌بیند. هردوی آنها از دیدن هم وحشت می‌کنند و آن خلبان فرار می‌کند. میگو شگفت‌زده به سمت شهر برمی‌گردد و برای اهالی تعریف می‌کند که یک شی براق پرنده در هوا دیده که از آن یک پا کوچولو بیرون آمده است. موجودی که همه گمان می‌کردند فقط یک افسانه است. او اهالی را به محل سقوط هواپیما می‌برد تا حرفش را ثابت کند اما اثری از آن نیست. حالا میگو دلش می‌خواهد وجود این موجود ریز پا را ثابت کند و برای این وارد یک ماجراجویی می‌شود.

انیمیشن پا کوچولو که با نگاهی متفاوت به یتی‌ها ساخته شده است، اواخر تابستان 2018 اکران شد و بازخوردهای نسبتا خوبی گرفت. انیمیشن پا کوچولو Smallfoot توسط کمپانی برادران وارنر و با بودجه‌ای در حدود 80 میلیون دلار ساخته شد و بیش از 214 میلیون فروش داشت. انیمیشن محبوب دیگری که در همین سال ساخته شد و بسیار مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت رالف خرابکار 2 بود. امیدواریم از تماشای کارتون دوبله فارسی پا کوچولو لذت ببرید. شما می توانید انیمیشن پا کوچولو زبان اصلی را نیز در وب سایت ویزورکیدز تماشا کنید.

ضمن آنکه دانلود انیمیشن نومئو و ژولیت 2018 نیز به عنوان یکی از انیمیشن های محبوب این سال از هم اکنون در وب سایت ویزور امکانپذیر می باشد. شما می توانید ده ها انیمیشن سینمایی جدید مانند سونیک خارپشت ، شیمر و شاین، گرگ مادرزاد ، کلاوس، اسکوب و ... را نیز در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.