پرل | Purl
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 8 دقیقه سال تولید: 2018

دانلود انیمیشن پرل Purl

انیمیشن پرل Purl یک انیمیشن کوتاه از Pixar Animation Studios است. این انیمیشن اولین اثر منتشر شده از پروژه‌ی SparkShorts است. در این پروژه به کارکنان پیکسار بودجه‌ای محدود و زمانی 6 ماهه داده شد تا انیمیشن کوتاه و مستقل خود را بسازند. همچنین، قرار شد این انیمیشن‌ها از شبکه اینترنتی Disney+  پخش شوند. جدیدترین انیمیشن مطرح ساخته شده در این پروژه، انیمیشن حلقه 2020 است.

هدف پیکسار از این برنامه، کشف استعدادهای جدید است تا افراد با شیوه‌ی خودشان داستان سرایی کنند، تکنیک‌های خوشان را به کار بگیرند و داستان خود را بگویند. این برنامه در ابتدای سال 2019 کلید خورد. انیمیشن پرل در 4 فوریه 2019 منتشر شد. در همان ماه به فاصله‌ی چند روز 2 انیمیشن کوتاه دیگر هم پخش شدند. کلا تا پایان 2019، 5 انیمیشن کوتاه ساخته و منتشر شدند. از این میان انیمیشن کیتبل Kitbull نامزد جایزه اسکار شد.

نویسنده و کارگردان انیمیشن پرل Purl «کریستن لستر» است. او از تجربه‌ی اولین کار خودش به عنوان یک انیماتور زن برای ساخت این انیمیشن الهام گرفته است. داستان زنی که می‌خواهد در یک محیط مردسالار خودی نشان بدهد و در کارش موفق شود. شخصیت اصلی انیمیشن پرل یک توپ کاموایی زیبا و لطیف است. لستر از کاموا استفاده کرده چون یکی از سرگرمی‌هایش تولید بافتنی‌های Yarn bombing است.

در انیمیشن پرل Purl داستان از این قرار است که: یک توپ کاموایی صورتی به نام پرل به عنوان کارمند جدید وارد یک شرکت می‌شود. او با همه فرق دارد و همه‌ی تلاشش این است که در این محیط کار جدید بتواند با بقیه ارتباط برقرار کند. او با همه خوش برخورد است اما بقیه او را از خودشان نمی‌دانند. آیا تلاش‌های پرل برای جا افتادن در محیط کارش نتیجه می‌دهد؟ تماشای این انیمیشن را از دست ندهید.  

انیمیشن پرل Purl را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا دانلود کنید. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

اگر به تماشای انیمیشن های جدید 2020 علاقه دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن درخت آرزوها ، به پیش، ناجیان اژدهاسوار: راز موسیقی اژدر ، داستان جینجر، دث استروک: شوالیه ها و اژدهایان ، شمال حقیقی، سه خرس کله پوک و ... را نیز در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.

نقد و بررسی

۹۸/۱۲/۰۱
خیلی عالی

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.