مورف - تبلت | morph
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 0

دانلود انیمیشن مورف - تبلت  Morph

انیمیشن مورف انیمیشنی کوتاه و جزو یک مجموعه استاپ موشن کمدی با همین نام است. شخصیت‌های داستان حالت خمیری دارند و توسط «تونی هارت» هنرمند بریتانیایی خلق شده‌اند. قدمت این شخصیت خمیری به سال 1977 برمی‌گردد. مورف اولین بار در برنامه‌های  Take Hart و Heartbeat که برنامه‌ی کودک تلویزیون بریتانیا بودند معرفی شد.

انیمیشن مورف برای نمایش در کانال  BBC در استودیو Aardman Animations ساخته شده است که انیمیشن‌های موفق و محبوبی مثل والاس و گرومیت Wallace and Gromit ، فرار جوجه ای  Chicken Run ، بر آب رفته Flushed Away و انیمیشن بره ناقلا را در کارنامه دارد. شخصیت مورف به گونه‌ای طراحی شد که در انیمیشن بتواند تغییر شکل دهد. مثلا به شکل یه توپ در بیاید و روی زمین راحت قل بخورد یا بتواند به شکل اشیای دیگر تغییر حالت دهد. مورف در یک جعبه‌ی چوبی روی میز کار یک هنرمند زندگی می‌کند. او عاشق کیک است و در بسیاری از قسمت‌ها او را در حال کیک  خوردن می‌بینیم. مورف یک دوست خمیری به نام Chas دارد.

شخصیت مورف در بریتانیا بسیار محبوب است. سال 2007 در Encounters Film Festival که در شهر بریستول برگزار شد، تولد 30 سالگی مورف جشن گرفته شد. از سال 1977 تا کنون چندین فیلم و سریال از شخصیت مورف ساخته شده است و جدیدترین آنها Retro Morph و Brand New Morph هنوز در حال پخش هستند.

در این قسمت از انیمیشن مورف داستان از این قرار است که مورف در حال بازی با تبلت روی میز است که دوستش از راه می‌رسد و تلاش می‌کند او هم بازی کند. مورف به او اجازه بازی نمی‌دهد. در این کشمکش ناگهان مورف درون تلبت می‌افتد و آنجا گیر می‌کند. در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد؟ تماشای این انیمیشن جذاب و پرطرفدار را از دست ندهید. انیمیشن کوتاه مورف - تبلت Morph را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.