گمشده‌ آرتور | Arthur's Missing Pal
سینمایی مدت زمان: 68 دقیقه سال تولید: 2006

دانلود انیمیشن گمشده‌ آرتور با دوبله فارسی Arthur's Missing Pal

دانلود کارتون گمشده ی آرتور

انیمیشن گمشده‌ آرتور یک کارتون آمریکایی-کانادایی است. این انیمیشن بر اساس مجموعه کتاب کودک «آرتور» نوشته‌ی «مارک براون» ساخته شده است. انیمیشن گمشده‌ی آرتور را کمپانی لاینزگیت Lionsgate در سال 2006 برای پخش در نمایش خانگی وارد بازار کرد.

در انیمیشن گمشده‌ آرتور داستان از این قرار است که، آرتور با سگ دوست داشتنی‌اش «پَل» در تخت خواب هستند که صدای ساعت به گوش می‌رسد. آرتور علاقه‌ای به بیدار شدن ندارد اما پل هرطور شده او را از تخت بیرون می‌کشد. پل گرسنه است و آرتور در حالی که با پدر و مادر و خواهرش صحبت می‌کند، غذای او را آماده می‌کند. در همین هنگام «باستر»، دوست آرتور، با کفش اسکیتش از راه می‌رسد و کل خانه را به هم می‌ریزد.

باستر با عجله به آرتور می‌گوید که باید هرچه سریعتر برای مسابقه پرتاب کردن بادکنک آبی خودش را برساند. آرتور هم بدون اینکه ظرف غذای پل را پر کند از خانه بیرون می‌رود. در واقع همه‌ی اهالی خانه سراغ کارها خود می‌روند. آرتور و باستر بادکنک‌هایشان را پر از آب می‌کنند و آماده بازی می‌شوند.

پل انگار به کلی فراموش شده است. او همه‌ی آبی که در ظرفش مانده را می‌خورد و حالا آرام و قرار ندارد تا آرتور از راه برسد. آرتور بعد از بازی با دوستان برای خوردن بستنی و آبمیوه به بستنی فروشی نزدیک خانه می‌رود. در آنجا ناگهان متوجه می‌شود که کلا نه به پل غذا داده و نه او را برای قدم زدم بیرون خانه برده است. آرتور سریعا خودش را به خانه می‌رساند و پل را صدا می‌کند اما هیچ خبری از پل نیست. حالا آرتور باید دوست کوچولویش را پیدا کند. اگر دوست دارید ماجرا را دنبال کنید دانلود کارتون گمشده ی آرتور را از دست ندهید.

امیدواریم از تماشای انیمیشن گمشده‌ آرتور Arthur's Missing Pal با دوبله فارسی در سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز لذت ببرید. ضمنا به شما پیشنهاد می کنیم دیگر انیمیشن ها و کارتون های قدیمی و خاطره انگیز مانند پینوکیو، هاچ زنبور عسل ، بارباپاپا، خانواده دکتر ارنست و ... را هم در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.