فایول به غرب می رود | An American Tail - Fievel Goes West
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 1991

دانلود انیمیشن فایول به غرب می رود An American Tail: Fievel Goes West

انیمیشن فایول به غرب می رود انیمیشنی کمدی-وسترن و محصول سال 1991 است. این انیمیشن با همکاری انیماتورهای بریتانیایی و آمریکایی در استودیو Amblimation ساخته شده است. این انیمیشن در واقع دنباله‌ای بر انیمیشن   An American Tail محصول سال 1986 است. بعد از موفقیت فیلم لایواکشن «چه کسی برای راجر خرگوشه پاپوش دوخت» استیون اسپیلبرگ تصمیم گرفت انیماتورها را یک جا در Amblimation نگه دارد و در تولید دیگر انیمیشن‌ها از آنها بهره بگیرد. به این ترتیب آنها اوایل 1990 ساخت این انیمیشن را آغاز کردند.

داستان انیمیشن فایول به غرب می رود از این قرار است که، «فایول» یک موش کوچولو است که عاشق غرب وحشی است. او در بازی‌هایش کلانتر شهر می‌شود و با تیراندازی ماهرانه‌اش جان مردم را نجات می‌دهد. اما در واقع او عضو یک خانواده‌ی موزیسین روس است. آنها زندگی فقیرانه‌ای دارند و گاه به گاه مورد حمله‌ی گربه‌ها قرار می‌گیرند؛ گربه‌های بدجنسی که خانه و زندگی آنها را ویران می‌کنند. در یکی از این حمله‌ها خانواده‌ی فایول خود را درون فاضلاب شهری می‌اندازند تا از دسترس گربه‌ها دور بمانند. در میان آن گربه‌ها، یک گربه مهربان و کمی دست و پا چلفتی هم وجود دارد که نامش ببری است و دوست نزدیک فایول است.

فایول قبل از ترک خانه برای او یک یادداشت می‌گذارد تا دوباره یکدیگر را پیدا کنند. در مسیر فاضلاب یک عروسک خیمه شب بازی در حال تبلیغ کردن غرب است. اینکه آنجا امن است و شرایط زندگی بهتر است. او می‌گوید موش‌ها می‌توانند برای رفتن از او بلیت قطار بخرند. موش‌های ساده که نمی‌دانند او یک عروسک است و از بالا توسط یک گربه هدایت می‌شود همگی به سمت او هجوم می‌برند تا برای داشتن زندگی بهتر به سمت غرب بروند. چه سرنوشتی در انتظار آنها است؟ تماشای انیمیشن فایول به غرب می رود را از دست ندهید.

انیمیشن فایول به غرب می‌رود An American Tail: Fievel Goes West را هم اکنون می‌توانید با دوبله فارسی از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا دانلود کنید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.