کریسمس در دهکده حیوانات | A Christmas Carol: Scrooge's Ghostly Tale
سینمایی مدت زمان: 48 دقیقه سال تولید: 2006

دانلود انیمیشن کریسمس در دهکده حیوانات دوبله فارسی

در انیمیشن کریسمس در دهکده حیوانات کریسمس شادترین وقت سال است. همه با خوشحالی از مغازه‌ای به مغازه دیگر می‌روند تا در آخرین لحظات هدیه‌ای برای دوستان و عزیزان خود تهیه کنند. همه دوست دارند برای این ضیافت با شکوه آماده باشند و همه‌ی کارها انجام شده باشد. بیشتر از همه بچه‌ها خوشحال هستند. آنها بی‌صبرانه منتظر آمدن بابانوئل و گوزن‌هایش هستند و به این فکر هستند که بابانوئل پیر و شاد و مهربان امسال چه هدیه‌ای برای آنها دارد.

در ادامه انیمیشن کریسمس در دهکده حیوانات بچه‌ها در حال بازی هستند اما «تیم» کوچولو که پایش آسیب دیده با مادرش «خانم کراچت» ایستاده است و بازی بقیه بچه‌ها را تماشا می‌کند. پدر تیم برای آقای اسکروچ کار می‌کند؛ پیرمردی که همه او را به بداخلاقی و بی‌احساسی می‌شناسند. تیم و مادرش امیدوارند که آقای کراچت بی‌نوا بتواند هرطور شده به شام کریسمس خانوادگی برسد. اما مادر تیم معتقد است که آقای اسکروچ هیچ ایده‌ای راجع به کریسمس ندارد. او آن قدر سرگرم شمردن پول و به دست آوردن سود بیشتر است که کلا زندگی کردن را از یاد برده است.

اما امسال برای آقای اسکروچ یک سال متفاوت است چون قرار است بفهمد که هرچقدر هم پول داشته باشد، وقتی از شور و نشاط زندگی کردن دور باشد، فقیرترین شخص است. اما چطور قرار است یه مردی که تمام عمرش به همین شکل زندگی کرده است فهماند که ارزش زندگی بیشتر از این‌ها است؟ با این انیمیشن خانوادگی و جذاب همراه شوید و تحول زندگی آقای اسکروچ را ببینید...

انیمیشن کریسمس در دهکده حیوانات با نام دیگر انیمیشن سرود کریسمس با الهام از رمانی با همین نام از «چارلز دیکنز» ساخته شده است. داستان درباره‌ی پیرمردی عبوس، خسیس و بی‌احساس به نام «اسکروچ» است. انیمیشن کریسمس در دهکده حیوانات دوبله فارسی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

 

اگر به تماشای انیمیشن های روز دنیا علاقه دارید به شما توصیه می‌کنیم انیمیشن هایی مانند فروزن، جاسوسان نامحسوس ، بچه رئیس، اسکوب ، بیم کوچولوی قدرتمند، ویلوبی ها ، موش سرآشپز و ... را نیز از وب سایت ویزور دانلود کنید و لذت ببرید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.