فیلم سینمایی بره ناقلا | Shaun the Sheep Movie (2015)
سینمایی مدت زمان: 85 دقیقه سال تولید: 2015

دانلود انیمیشن بره ناقلا Shaun the Sheep Movie 2015

دانلود فیلم بره ناقلا دوبله فارسی

انیمیشن بره ناقلا 2015 Shaun the Sheep Movie اثر پویانمایی محبوب و جذابی به کارگردانی Mark Burton و Richard Starzak درباره گوسفندان بامزه است که در یک مزرعه زندگی می کنند و برنامه‌ی هر روزشان و دیگر گوسفندان این است که صبح زود از خواب بیدار شوند، غذا بخورند و در مزرعه بچرخند تا عصر که دوباره به سر جایشان برگردند. این روند زندگی برای شان خسته کننده شده و دلش می‌خواهد تنوعی ایجاد کند. بنابراین به یک اردک می‌سپارد تا حواس سگ گله را پرت کند. در همین حین او و گوسفندان نقشه می‌کشند و صاحب مزرعه را خواب می‌کنند و او را در یک کاروان زندانی می‌کنند. سپس به خانه‌ی او می‌روند، پاپ‌کرن و پیتزا درست می‌کنند و جلوی تلویزیون لم می‌دهند تا اینکه سگ گله از راه می‌رسد و آنها را وادار می‌کند جای مزرعه‌دار را نشان دهند.

در ادامه فیلم بره ناقلا دوبله فارسی، همه به سمت کاروان می‌روند اما آن به صورت تصادفی راه می‌افتد. کاروان به سوی جاده‌ی اصلی می‌رود و مرد مزرعه‌دار هنوز در آن خواب است. سگ همراه آن شروع به دویدن می‌کند اما زمانی به او می‌رسد که دیر شده است. کاروان تصادف می‌کند و مرد را با آمبولانس به بیمارستان می‌برند و چون ورود حیوانات ممنوع است، سگ پشت در می‌ماند.

در ادامه انیمیشن بره ناقلا Shaun the Sheep Movie در مزرعه اوضاع حسابی بهم ریخته می‌شود. خوک‌ها وارد خانه‌ی مرد مزرعه‌دار می‌شوند. گوسفندها گرسنه هستند و غذا ندارند. در مزرعه‌های کناری هم خرابکاری می‌شود. شان با خودش فکر می‌کند که فقط بازگشت مزرعه‌دار و سگ گله می‌تواند اوضاع را سر و سامان دهد بنابراین پنهانی سوار یک اتوبوس می‌شود و به شهر می‌رود غافل از اینکه بقیه گوسفندان هم پشت سرش راه افتادند. حالا آنها باید با هم همکاری کنند تا صاحب مزرعه را پیدا کنند...

شما می توانید فیلم بره ناقلا را در وب سایت ویزور تماشا کنید. ضمن آن که سینمایی بره ناقلا فارماگدون 2019 نیز به زودی در همین وب سایت برای دانلود و تماشا در دسترس شما قرار خواهد گرفت.