شرک 3 | Shrek the Third
سینمایی مدت زمان: 93 دقیقه سال تولید: 2007

دانلود انیمیشن شرک 3 دوبله فارسی - Shrek the Third

انیمیشن شرک 3 Shrek the Third در ادامه‌ دو قسمت قبل آن توسط کمپانی Dreamworks ساخته شده است. در قسمت‌های قبلی دیدیم که «شرک»، غول سبز مهربان، پرنسس «فیونا» که یک طلسم جادویی داشت را از دست اژدها نجات داد. در عوض پرنسس فیونا هم به جای پرنس چارمینگ با او ازدواج کرد. «فیونا» می‌دانست که در صورت ازدواج با پرنس چارمینگ طلسمش برطرف می‌شود و برای همیشه انسان می‌ماند اما ترجیح داد یک غول سبز باشد و با شرک بماند. پدر و مادر او یعنی شاه و ملکه سرزمین خیلی خیلی دور در ابتدا با این ازدواج مخالف بودند اما گذشت زمان مساله را حل کرد و آنها دوباره یک خانواده شدند.

حالا در انیمیشن شرک 3 ، شرک و فیونا اداره بسیاری از امور پادشاهی را بر عهده گرفته‌اند. اما در انجام آنها اصلا خوب نیستند. «شرک» یک غول است و در انجام همه‌ی کارهایش هم مثل یک غول رفتار می‌کند. او از زندگی در قصر خسته شده است و دلش می‌خواهد هرچه سریع‌تر با فیونا و دوستانشان خر و گربه چکمه پوش به خانه‌ی کوچکش در مرداب برگردند. یک شب که او از همه‌ی مراسم سلطنتی خسته شده و در حال گله کردن به فیونا است به آنها خبر می‌رسد که پادشاه یعنی پدر فیونا، بیمار و در بستر مرگ است.

پادشاه، شرک را پسر خودش خطاب می‌کند و در آخرین لحظات اداره سرزمین خیلی خیلی دور را به او می‌سپارد. این برای شرک مثل یک کابوس است. او به پادشاه می‌گوید که یک غول نمی‌تواند کشور را اداره کند و بهتر است آن را به فرد دیگری بسپارند. پادشاه قبول می‌کند و از شرک می‌خواهد فردی به نام «آرتور» را پیدا کند تا او بر این سرزمین حکومت کند و شرک می‌پذیرد. در همین هنگام «پرنس چارمینگ» که هنوز آرزوی پادشاه شدن دارد در حال نقشه کشیدن برای استفاده از این موقعیت پیش آمده است...

انیمیشن شرک 3 با دوبله فارسی را می توانید از هم اکنون در وب سایت ویزور تماشا کنید. ضمن آن که دانلود انیمیشن موش سرآشپز زبان اصلی که از انیمیشن های موفق سال 2007 است نیز از هم اکنون در وب سایت و اپلیکیشن ویزورکیدز امکانپذیر است.

بالای ۶ سال