ماجراهای نیلز | The Wonderful Adventures of Nils
سریال ها › ماجراهای نیلز مدت زمان: 30 دقیقه سال تولید: 1980

دانلود انیمیشن ماجراهای نیلز با دوبله فارسی The Wonderful Adventures of Nils

کارتون ماجراهای نیلز با نام اصلی «ماجراجویی‌های شگفت‌انگیز نیلز» یک مجموعه تلویزیونی انیمیشنی است که توسط کمپانی انیمیشن سازی پیرو Pierrot ساخته شده و در سال 1980 از تلویزیون ژاپن پخش شده است. کارتون دوبله فارسی نیلز را تلویزیون ایران چندین بار در دهه 60 نمایش داده است. انیمیشن ماجراهای نیلز برگرفته از داستانی سوئدی با همین نام است که در سال 1906 منتشر شده است. یک سال بعد از انتشار آن، این داستان به زبان انگلیسی ترجمه و منتشر شد.

در انیمیشن ماجراهای نیلز داستان از این قرار است که نیلز پسری 14 ساله از خانواده‌ای کشاورز و روستایی است. او در انجام کارها و وظایفش سهل انگار است و مسئولیت پذیر نیست. او بیشتر اوقات حیوانات مزرعه را آزار می‌دهد و از این کار لذت می‌برد. یک روز که خانواده‌ی او به کلیسا رفته‌اند و او طبق معمول مشغول شیطنت است، یک کوتوله را می‌بیند و او را اسیر می‌کند. کوتوله به نیلز می‌گوید که اگر آزادش کند یک سکه‌ی طلای بزرگ به او می‌دهد اما نیلز که آن کوتوله را مثل حیوانات مزرعه می‌بیند حاضر به انجام این کار نمی‌شود.

کوتوله، نیلز را به یک آدم کوچولو تبدیل می‌کند. حالا او هدف خوبی برای حیوانات مزرعه است. در همین حین او با غاز اهلیشان دوست می‌شود. غاز سفید مزرعه آرزو دارد مثل غازهای وحشی پرواز کند و از سرزمینی به سرزمین دیگر برود. بالاخره در همان روزی که نیلز کوتوله شده او هم موفق می‌شود پرواز کند. نیلز هم سوار بر غاز سفید از خانه‌اش دور می‌شود. حالا مشکل اینجا است که غازهای وحشی این تازه واردان را به جمع خود را نمی‌دهند و غاز اهلی هیچ چیز از مسیر مهاجرت نمی‌داند...

اگر مایل هستید که نیلز را در این سفر پر ماجرا همراهی کنید، تماشای انیمیشن ماجراهای نیلز دوبله فارسی را از دست ندهید. علاوه بر این انیمیشن جذاب شما می توانید دیگر کارتون ها و انیمیشن های قدیمی و نوستالژیک مانند هاچ زنبور عسل ، بارباپاپا، آن شرلی با موهای قرمز ، خانواده دکتر ارنست و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

محصولات این بسته